Cesaretiniz var mı?: Ünlüler ve piercingleri

Bu aralar bir değişikliğe ihtiyacınız var. Saçınızla mı oynasanız... Renk değişikliği? Kesim? Bunlar genelde dönüşü olmayan değişiklikler. Ancak bir piercing takabilir, sıkıldığınız anda çıkarabilirsiniz. Acıdan korkmanıza gerek yok, teknoloji ilerledi. Uyuşturma teknikleri eskisinden çok daha güçlü. Peki nereye deldireceksiniz? Ünlülerin piercing'lerine bakalım. İşte bir dizi fikir.

19 Şubat 2021, Cuma 16:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian bu tarz değişikliklerle karşımıza çıkmayı seviyor. Muhtemelen dudağındaki piercing zaten gerçek değil. Bu tarz geçirmeli piercing'ler hem çok daha güvenli, hem de masrafsız. Özel bir yere giderken takabilir, eve dönerken çıkarabilirsiniz.

Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya da geçirmeli sahte piercing'lerin büyüsüne kapılmış görünüyor. Burnun tam ortasındaki kıkırdağa takılan ve septum piercing olarak adlandırılan kısımlar sahte piercing'lere oldukça müsait. Serenay'a da çok yakışmış.

Rihanna

Rihanna

Uzaktan pek görünmese de yakınlaştırdığınızda Rihanna'nın göğüs ucu piercingi size göz kırpacak. İnce kıyafetlerin altından çok şık görünen bir piercing çeşidi.

Cardi B

Cardi B

Çılgın Cardi B elbette öyle sıradan bir piercing seçmeyecekti. Onun seçimi gerdanındaki pırlantalar oldu. Bu piercing çeşidi delinme yöntemine göre çok daha acı verici, bilginiz olsun.

FKA Twigs

FKA Twigs

Zaten oldukça marjinal bir tarzı olan FKA Twigs'in piercing'lerine şaşmamalı. Hem giyim tarzı, hem saç modeli piercing'ler için biçilmiş kaftan.

Shia LaBeouf

Shia LaBeouf

FKA Twigs'in eski sevgilisi Shia LaBeouf da piercing'leri sevenlerden. Hem kaşında hem kulaklarında kullanıyor. İki sevgilinin birbirlerinden etkilenme ihtimali yüksek.

Lady Gaga

Lady Gaga

Sahte septumlu bir ünlümüz daha. Lady Gaga da o günkü stiline göre piercing değiştiriyor.

Miley Cyrus

Miley Cyrus

İşte fit vücutlara en yakışan piercing'lerden biri, göbek piercing'i! Eğer fit bir karnınız varsa muhakkak denemelisiniz.

Bella Thorne

Bella Thorne

Herkesinki sahtei onunki gerçek! Bella Thorne kanca şeklindeki piercing'ini uzun zamandır kullanıyor.

Hailey Bieber

Hailey Bieber

Takip ediyor musunuz bilinmez ama Hailey göbek piercing'ini sık sık değiştiriyor. Bunda göbek piercing'lerinin çok çeşitli olmasının da etkisi olabilir. İnci, renkli, gümüş, altın...

Zayn Malik

Zayn Malik

Hızma denince akla ilk olarak Zayn Malik'in gelmesi şaşırtmıyor. Orta Doğu esintili yüz hatları, kalın kirpikleri bizim kültürümüze çok yakın olan hızmanın ona çok yakışmasını sağlıyor.

Justin Bieber

Justin Bieber

Justin Bieber, kaşını deldirdiği ilk gün bir selfie çekerek heyecanını paylaşmıştı. Yalnız hatırlatmakta yarar var, kaş piercing için tehlikeli bölgelerden biri. Kaşınızın düşme tehlikesi oluşabiliyor.

Paris Jackson

Paris Jackson

Madonna'nın kızı Paris piercing çok seviyor. Her halinden belli zaten. Hem göğüs uçlarında, hem burnunda, hem de göbeğinde var.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bugün kim ne giymiş? (19 Şubat 2021)