Cesaretiniz varsa kurun!

Bir servet karşılığında aldığınız cebinizi parça parça etmek istiyorsanız, bu uygulama sizin için!

09 Ağustos 2013, Cuma 15:00
A A
Cesaretiniz varsa kurun!

Ufak bir servet harcayıp satın aldığınız akıllı telefonunuzun gözlerinizin önünde parça parça olmasına dayanabilir misiniz? Eğer cevabınız evetse, bu uygulama sizin için: Send Me to Heaven, kısa adıyla S.M.T.H., cebinizi havaya fırlatarak ne kadar yukarıya ulaşabileceğinizi ölçen bir uygulama. Tabi onu yere düşerken tutabilirseniz...

Uygulamanın amacı oldukça basit; tek yapmanız gereken telefonunuzu mümkün olduğunca yükseğe fırlatmak. Cihazınızı ne kadar yükseğe fırlattığınız, ivmeölçer sensörü yoluyla ölçülüyor ve size metre cinsinden gösteriliyor. Bu tür denemelere girişmenin sonucu olarak telefonunuzu yere düşürmeniz ve ekranını kırmanız son derece olası. Bunun yanında uygulama, her zaman çok tutarlı sonuçlar vermeyebiliyor. Örneğin telefonu fırlatırken döndürürseniz kafası biraz karışıyor.

Uygulamayı oynamadan önce pek de şaşırtıcı olmayan şu uyarıyla karşılaşıyorsunuz: "S.M.T.H.'nin yapımcısı ve dağıtımcısı, S.M.T.H. oyununu oynadığınız için oluşabilecek hasarlardan ve sakatlanmalardan sorumlu değildir."

S.M.T.H.'yi denemek istiyorsanız, onu Google Play'den cihazınıza kurabilirsiniz. Oyunun tabletlerle de uyumlu olduğunu söyleyelim...

CHIP Online

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.