Çeşme'de gördüklerim

Bir süredir Çeşme’deyim. Burada magazin dünyası hayli hareketli. Ben de gördüklerimi, duyduklarımı sizlerle paylaşacağım... Eylem İpek Şafak yazdı...

04 Ağustos 2019, Pazar 08:00 Son Güncelleme:
A A

Ezgi Mola ve sevgilisi Mustafa Aksakallı sezonu Çeşme’de geçiren isimlerden. Birlikte açtıkları ‘Boop Alaçatı’ yoğun ilgi görünce mekanın İstanbul şubesini de açmaya karar vermişler. Aşk hayatlarında olduğu gibi iş hayatlarında da iyi bir uyum yakalayan Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı ilişkilerinde bir yılı geride bıraktı.

Ezgi Mola, Alaçatı ‘Rise’n Shine’ adlı plajın da işletmeciliğini yapan sevgilisini bir an olsun yalnız bırakmıyor. Plaja Aksakallı ile birlikte giden ünlü oyuncu, burada hayranlarının da yoğun ilgisiyle karşılaşıyormuş.

Sürpriz yakınlaşma

Sürpriz yakınlaşma

Melis Sütşurup ile ilişkisi kısa bir süre önce sona eren Mustafa Sandal, duyduğuma göre yeni biriyle görüşmeye başlamış. Şarkıcı, Sütşurup ile birlikteyken tasarımcı Benan Bal ile sık sık bir araya geliyormuş. Sandal’ın iki gün önce verdiği Harbiye Açıkhava konserinde de tüm styling’ini Benan Bal üstlenmiş. Tasarımcı, konserdeki tüm kıyafet detaylarıyla yakından ilgilenmiş.

Fikret Ali’ye köpek alacaklar

Fikret Ali’ye köpek alacaklar

Şubat ayında evlenen Hazal Kaya ile Ali Atay çifti köpek sahiplenmeye karar vermiş. Bir erkek bebek bekleyen çift, çocuklarının hayvan sevgisiyle büyümesini istedikleri için bu kararı almış. Kaya, son Instagram paylaşımında oğlunun adının Fikret Ali olacağını duyurmuştu.

Sıradaki haber yükleniyor...