Cesur yürek Biricik!

Mazhar Alanson'un eşi sosyetik güzel Biricik Suden, hergün bombaların patladığı Afganistan'a fotoğraf hobisi için gidiyor

25 Ekim 2010, Pazartesi 17:06
A A

USTADAN DERS ALACAK

Afganistan'da süren savaş, Biricik Suden'i yollara düşürüyor… Takvim'in haberine göre; uzun yıllardır hobi olarak doğa ve insan fotoğrafları çeken Suden, tutkusunu ileri boyutlara taşıdı. Gazeteci ve fotoğraf ustası Coşkun Aral'la geçtiğimiz aylarda sohbet eden Suden, Aral'ın Aralık ayında Afganistan'a gideceğini duyunca 'Ben de seninle geleyim, bana fotoğrafçılığı öğret' teklifinde bulundu.

FOTOĞRAF SERGİSİ AÇACAK

Coşkun Aral'dan aldığı olumlu yanıtla kolları sıvayan Biricik Suden, hemen kendisine profesyonel bir fotoğraf makinesi aldı. Doğubank'tan istediği gibi bir makine bulan Suden, şimdilerde Afganistan topraklarına ayak basmak için gün sayıyor. Savaşın derin izlerini taşıyan bölgede insan fotoğrafları çekecek olan Suden, Türkiye dönüşünde bu fotoğraflarını sergileyecek.

ALANSON'U KORKU SARDI

Maceraperest kişiliğiyle tanınan Biricik Suden Afganistan için geri sayıma başlarken eşi Mazhar Alanson'u korku sardı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.