Ceyda Ateş: Biz başladık

Geçtiğimiz günlerde ilk kez annelik duygusunu tadan oyuncu Ceyda Ateş, kızı Talya ile birlikte yürüyüşe çıktı. Ateş, birlikte çekilen karelerini "Biz başladık" notuyla sosyal Instagram hesabından yayınladı.

07 Aralık 2020, Pazartesi 11:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2018 yılında Miami'de evlenen Ceyda Ateş-Buğra Toplusoy çifti, geçtiğimiz günlerde bebekleri Talya'yı kucaklarına aldı. 31 yaşındaki Ateş, kızı ile birlikte yürüyüşe çıktığı anları sosyal medya hesabından yayınladı.

Oyuncu, gönderisine, "Günlük yapılan yürüyüşler annelere ve bebeklere iyi geliyor. Biz başladık" notunu düştü.

'Doğumdan kısa bir süre sonra döneceğim setlere'

'Doğumdan kısa bir süre sonra döneceğim setlere'

Ceyda Ateş, geçtiğimiz günlerde bir takipçisinin "Bebekten dolayı setlere uzun bir süre uzak mı kalacaksınız?" sorusuna "Hayır. Doğumdan kısa bir süre sonra döneceğim setlere" şeklinde yanıt vermişti.


Ateş, "Çok az kilo aldınız? Sağlığınız nasıl?" sorusunu ise şu şekilde cevaplamıştı: Hem benim, hem de bebişin sağlığı yerinde. Düşünülenin aksine az kilo almak hem bebek, hem anne için daha sağlıklı. Doktorum benim için 10, maksimum 12 kilo ile tamamlamamı söyledi. Her şey kontrol altında."


Doğumdan bir gün önce objektif karşısına geçen Ceyda Ateş, duygularını dile getirmişti.

"9. ayı doldurduk" diyen oyuncu, "Zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. Yarın doğum var. Çok heyecanlıyım ve beni neler bekliyor merak ediyorum. Sağlıkla gelsin. Sizler neler hissetiniz doğumda? Destekleriniz ve güzel mesajlarınız için çok teşekkür ederim" ifadelerini kullanmıştı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mehmet Ali Erbil ve Seda Sayan arasından gerginlik