Ceyda Ateş: Hep 'Baba' diyorlar!

İş insanı Buğra Toplusoy ile evli olan Ceyda Ateş, geçtiğimiz aylarda ilk kez anne olmanın sevincini yaşamıştı. Ateş, kızı Talya'nın eşine benzetildiğini ifade etti. Esprili bir paylaşımda bulunan Ateş, "Hep 'Baba' diyorlar! Şaka şaka kızmadım! Sağlığımız yerinde olsun yeter" ifadelerini kullandı.

31 Mart 2021, Çarşamba 10:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2018 yılında iş insanı Buğra Toplusoy ile Miami'de evlenen oyuncu Ceyda Ateş'in kızı Talya, dört aylık oldu. İlk kez annelik duygusunu tadan ve pandemi sürecinde sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan Ateş, sık sık hayatından kesitler yayınlamaya devam ediyor.


32 yaşındaki ünlü oyuncu, bu kez Talya'nın yeni fotoğrafını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Kızının Buğra Toplusoy'a benzetildiğini ifade eden Ceyda Ateş, esprili gönderisine, "Hep 'Baba' diyorlar! Şaka şaka kızmadım! Sağlığımız yerinde olsun yeter" notunu düştü.

'CANIM KIZIM'

'CANIM KIZIM'

Toplusoy ise Talya'nın bu karesini duygusal bir not ile yayınladı. Buğra Toplusoy, gönderisine, "Gün gelir devran döner. Bu hayatta birçok şeyin eksikliğini hissedebilirsin ama ben hayatta olduğum sürece benim sevgimin eksikliğini asla hissetmeyeceksin canım kızım" notunu düştü. Çiftin paylaşımları takipçilerinden kısa çok sayıda beğeni ve yorum aldı.


'GÖKYÜZÜ GÖZLÜM'

'GÖKYÜZÜ GÖZLÜM'

Geçtiğimiz haftalarda kızının yüzünü ilk kez gösteren Ceyda Ateş, bu paylaşımına, "Gökyüzü gözlüm... İyi ki geldin bizim hayatımıza... Babasının minik kuşu... Bugün üç aylık oldum" notunu düşmüştü.

'SETLERE DÖNECEĞİM'

'SETLERE DÖNECEĞİM'

Ceyda Ateş, kızı için dadı tutmadığını ve eşi Buğra Toplusoy ile birlikte baktıklarını da ifade etmişti. 'Gurbet Kadını', 'Aşk Oyunu' ve 'Cennet Mahallesi' gibi dizilerde rol alan oyuncu, bir takipçisinin "Bebekten dolayı setlere uzun bir süre uzak mı kalacaksınız?" sorusuna "Hayır. Doğumdan kısa bir süre sonra döneceğim setlere" şeklinde yanıt vermişti.


'HER ŞEY KONTROL ALTINDA'

'HER ŞEY KONTROL ALTINDA'

Ateş, "Çok az kilo aldınız? Sağlığınız nasıl?" sorusunu ise şu şekilde cevaplamıştı:

Hem benim, hem de bebişin sağlığı yerinde. Düşünülenin aksine az kilo almak hem bebek, hem anne için daha sağlıklı. Doktorum benim için 10, maksimum 12 kilo ile tamamlamamı söyledi. Her şey kontrol altında.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ece Hakim'den aylar sonra ilk paylaşım