Ceyda Düvenci gözyaşlarına hakim olamadı

İki çocuk annesi, oyuncu Ceyda Düvenci kızı ile babasını birlikte uyurken görünce nasıl duygulandığını sosyal medya hesabından dile getirdi

24 Ekim 2018, Çarşamba 09:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Oyuncu Ceyda Düvenci, iki çocuğu ve eşi Bülent Şakrak ile mutlu bir evlilik sürdürüyor. Evinde yaşadıklarını da zaman zaman sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşıyor.

Onun en çok duygulandıran paylaşımlarından biri de bu oldu. Babası İsmail Düvenci ve kızı Melisa'yı uyurken görüntüleyen Ceyda Düvenci bunu da Instagram hesabında takipçileriyle paylaştı. 


Ceyda Düvenci paylaşımının altına, "Mutluluktan ağladım... Dün gece kızımı uyumadan önce öpmeye gittiğimde gördüğüm buydu...Kaç tanemiz dedesiyle böyle uyudu, hangimizin dedesiyle böyle bir anısı var bilemem ama benim yok...

O yüzden kızım çok şanslı. Dedemiz bize 10 gündür çok güzel zamanlar yaşattı. Yuvamızı şenlendirdi. Bize bir sürü anı hediye etti.

Şifa oldu. İyi geldi hem bana, hem yuvamıza, hem çocuklarımıza, hem canıma... İyi ki.." notunu düştü. 

Oyuncunun paylaşımına çok sayıda beğeni geldi. 

2015 yılının son günlerinde Kaz Dağları’nda yaptıkları bir törenle evlenen Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çifti, aşklarının meyvesini geçen yılın temmuz ayında kucaklarına almıştı.

'HER AN ÜÇÜNCÜ ÇOCUĞU YAPABİLİRİM'

'HER AN ÜÇÜNCÜ ÇOCUĞU YAPABİLİRİM'

Ceyda Düvenci, geçen aylarda verdiği bir röportajda; "Anne olmayı yeniden istiyorum. Her an üçüncü çocuğu yapabilirim. 2 buçuk sene sonra ilk defa Bülent ile yalnız başımıza bu ay sonu tatile gideceğiz. Ama sürekli olmadığımız zamanlar nasıl olacak planlayarak geçiyor" demişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Danla Bilic'in sevgilisiyle pozuna annesinden veto!