Ceyda Düvenci ve Ender Saraç kamera karşısına geçti

Ceyda Düvenci ve Ender Saraç kamera karşısına geçti

Oyuncu Ceyda Düvenci ve Dr. Ender Saraç ilk kez birlikte kamera karşına geçti. Corona virüs nedeniyle hijyen tedbirlerinin en üst düzeye çıktığı günlerde Sleepy’nin yepyeni ürünü Doğal Organik Pamuklu Islak Temizlik Havlusu için rol alan ikili, sette tedbiri elden bırakmadı.

29 Nisan 2020, Çarşamba 14:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Tüm dünyada pandemiye neden olan salgın nedeniyle her yerde hijyen tedbirleri devam ederken, kişisel bakım ve doğayı korumanın önemi de artıyor. Sleepy, bu dönemde doğanın mucizevi etkisini Doğal Organik Pamuklu Temizlik Havlusu ile yenidoğandan itibaren her yaş grubu için temizlikle buluşturdu.

Yeni ürün reklam filmi için Dr. Ender Saraç ve Ceyda Düvenci ile anlaşan Sleepy, çekim sırasında da sosyal mesafe ve hijyen tedbirlerine en üst düzeyde dikkat etti. Dr. Ender Saraç’ın doğal dezenfektanlar üzerine verdiği bilgiler ile başlayan hikaye Ceyda Düvenci’nin tavsiyesi ile devam ediyor.

Düvenci; ‘Geçirdiğimiz bu günlerde hijyenin önemini bir kez daha gördük. Kendimize dikkat ederken doğaya ve diğer canlılara gereken özeni göstermemiz gerektiğini de hatırladık. Sleepy, yeni ıslak temizleme havlusu ile kişisel temizlik esnasında doğayı ve tüm canlıları koruyor. Aynı zamanda yenidoğan kullanımına uygun hassasiyette. Sirke, limon, kekik ve okaliptusun mucizevi etkisi ile formüle edilmiş ürün ferahlatan kokusuyla temizlikte yeni favorim’ dedi.

‘Sleepy Doğal ve Organik Pamuklu Temizlik Havlusu… Kişisel temizlikte doğanın mucizevi etkisi’ sloganı ile çekilen film çok yakında tüm kanallarda ve dijital platformlarda seyirci ile buluşacak.Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hangi ülkede hangi hediyelik eşya daha çok satıyor?