Ceylan Tecimer'e sosyetik şok

POSTA'dan Bekir Saçar'ın 'Görünen adam' köşesinde kimler yok ki...

13 Mayıs 2018, Pazar 12:09
A A

İstanbul sosyetesinin efsane ismi Ayşegül Tecimer’in kardeşi Ceylan Tecimer 70’inci yaş gününü kutlamak için Los Angeles’taki evinde büyük bir parti verdi. Partiye İstanbul sosyetesinin ünlülerini davet etmiş. Herkes “Geliyoruz” demiş. Ama Türkiye’den sadece ablası Ayşegül Nadir, eşi Mete Deniz ve Dr. Aslı Berker katılmış. Eskiden Tecimer kardeşlerin partilerine katılmak için araya hatırlı kişiler sokan sosyetiklerin hiçbiri ortada yokmuş.

VELİEFENDİ HİPODROMU'NDA YAVUZ YILMAZ KOŞUSU

VELİEFENDİ HİPODROMU'NDA YAVUZ YILMAZ KOŞUSU

Eski başbakanlardan Mesut Yılmaz’ın büyük oğlu Yavuz, geçen Aralık’ta hayata gözlerini yummuştu. Türkiye Jokey Kulubü asil üyesi olan Yavuz’un en büyük hobisi at yetiştirmek ve yarıştırmaktı. Bugün İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda anneler günü dolayısıyla koşular yapılacak. TJK yöneticileri Yavuz Yılmaz’ı unutmadı. ‘Mehmet Yavuz Yılmaz’ adıyla da bir koşu düzenlenecek. Kazanan jokeye kupasını annesi Berna Yılmaz verecek. 

BOŞANIP AYNI EVDE YAŞAMA MODASI

BOŞANIP AYNI EVDE YAŞAMA MODASI

Reklamcı Sedat Sialom 2008’de hayata gözlerini yumunca eşi Cana Sialom 5 yıl sonra çocukluk arkadaşı Vakur Tokgözlü ile evlenmişti. Çift üç ay önce sessiz sedasız boşanmış. Boşandıklarını herkesten gizleyen Cana Hanım ve Vakur Bey aynı evde oturmaya devam ediyormuş.

Sosyetik sima, lokanta işletmecisi Ayşe Kucuroğlu da bir yıl önce eşi Taner Kucuroğlu’ndan boşandı. Ama hala Bebek’te aynı evde yaşıyorlar.

5 yıl önce evlenen oyuncu Tolga Güleç ile eşi Yeliz Şar da 6 ay önce resmen boşandı. Onlar da Moda’daki evlerinde birlikte yaşıyor.

DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI ZEHİR OLDU

DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI ZEHİR OLDU

1987 Türkiye İkinci Güzeli Şebnem Dinçgör üç yıldır birlikte olduğu sevgilisi Melih Özkan’ın 55. yaş gününü kutlamak için hafta başında Moskova’ya gitti. Doğum günü kutlamasının yapıldığı geceŞebnem Dinçgör’ün Mehmet Dereli’den olan 15 yaşındaki oğlu Kerim hastalanıp 39 derece ateşle hastaneye kaldırıldı. Bunu öğrenen Şebnem Dinçgör ve sevgilisi tatil ve doğum günü kutlamasını yarıda kesip ilk uçakla İstanbul’a döndü.

'ARABESKİN HASTASIYIM'

'ARABESKİN HASTASIYIM'

Sosyetik sima Eliz Sakuçoğlu ile Boğaziçi’nde bir meyhanede tanışmıştım. Daha sonra aynı meyhanede sık sık görür oldum. Çalan arabesk müziğe canı gönülden eşlik ediyordu. “Bu arabesk merakı nereden geliyor?” dedim. “Çok küçükken annemle babam ayrıldı. Almanya’da yaşıyorduk. Babamın hiç arkadaşı yoktu. Evde sürekli arabesk müzik çalardı. Çok sevdim ve vazgeçemez oldum. Müziğin her türlüsünü dinlerim. Ama arabeskin hastasıyım” diye cevap verdi.

ORGANİK GÜZELLER

ORGANİK GÜZELLER

Son zamanlarda ünlüler dünyasında organik beslenmeye olan ilgi giderek artıyor. Kimi bahçesinde, balkonunda yetiştirdiği kimi de doğal ürün satan pazarlardan aldığı sağlıklı ürünleri tüketiyor. Mazhar Alanson’un eşi Biricik Suden ile sosyetik güzel Aslı Üstünkaya da organik beslenenler kervanına katılmış.

Biricik Suden yiyeceği sebze ve meyveleri 3. Boğaz Köprüsü’ne komşu Gümüşdere Köyü’nde tarladan, bahçeden kendi topluyor, Aslı Üstünkaya ise Yeniköy’deki yalısının bahçesinde yetiştiriyor.

SOTA'DAN YAZA MERHABA PARTİSİ

SOTA'DAN YAZA MERHABA PARTİSİ

Geçen hafta sonu Çeşme’deydim. Alaçatı’nın gözde butik otellerinden Viento, bahçe katında Sota adında bir restoran açtı. Burası deniz mahsulleri ağırlıklı bir lokanta. Yemekler gerçekten süper eğlence de doruktaydı. Pınar Aylin de gecede misafir sanatçı olarak sahneye çıkıp konuklara müzik ziyafeti çekti.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.