Ceylin'in katiliyle ilgili kan donduran ifade: Ölümleri şüpheli buluyorum

Ceylin'in katiliyle ilgili kan donduran ifade: Ölümleri şüpheli buluyorum

Komşusunun evinde ölü bulunan 10 yaşındaki Ceylin'in başına gelenler Müge Anlı ile Tatlı Sert programında masaya yatırıldı. Katil zanlısı olarak tutuklanan Şükriye T.'nin kayınvalidesi, daha önce de 2 torunu kaybettiğini ve ölümlerin şüpheli olduğunu söyledi

14 Haziran 2017, Çarşamba 15:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İzmir'in Ödemiş ilçesinde, evlerinin önündeki parkta üç gün önce ortadan kaybolan ve dedesinin cep telefonuna gelen "Polise haber vermeyin. Torununu öldürürüz" yazılı mesajdan kaçırıldığı belirlenen 10 yaşındaki Ceylin Atik'in 3 gün sonra cesedi bulunmuştu.

Ceylin'in katil zanlıları karşı komşusu çıkmıştı. Şüpheli olarak değerlendirilen çiftin daha önce de 2 kız çocuğunun sabah yataklarında ölü halde bulunduğu ortaya çıkmıştı. Bunun üzerine farklı iddialar ortaya atılmıştı.
 

KATİL ZANLISI KADININ KAYINVALİDESİ KONUŞTU


Katil zanlısı olarak tutuklanan Şükriye T.'nin kayınpederi ve kayınvalidesinin de konuk olduğu yayında çarpıcı gelişmeler yaşandı. Kayınvalide, daha önce 2 torunu kaybettiğini ve ölümlerin şüpheli olduğunu söyledi.
 

"BANA KALIRSA SAĞLIKLI BİR BEBEKTİ, ŞÜPHELİ BULUYORUM"


Katil zanlısı Şükriye T'nin kayınvalidesi şunları söyledi: "Şükriye bir torunumun yataktan düşüp öldüğünü söyledi. Diğerinin de sürekli bayıldığını anlatırdı. Bana kalırsa sağlıklı bir bebekti. Bir gün fenalaştığını söyleyerek hastaneye gitmişler. Hastanede ölmüş. Ancak iki torunumun da ölümünü şüpheli buluyorum." 
Minik Ceylin’in tabutuna gelinlik serildi


Ceylinin ölümü planlanmış mıydı? Yeni ayrıntılar ortaya çıktı


İzmir'de kaçırılan Ceylin'in katil zanlısı, komşusu çıktı
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Görüntülediği domuza, ’Birader ne var ne yok’ diye seslendi