Charlize Theron merak uyandırmaya devam ediyor

Tarzını değiştiren ve karşımıza bambaşka bir insan olarak çıkan Charlize Theron hayranlarını şaşırtmaya devam ediyor. Herkes bu değişimin altında yatan sebebin peşinde...

04 Mayıs 2019, Cumartesi 08:32
A A

Charlize Theron Hollywood'un en güzel kadınlarından birisi. Yıllar içinde oynadığı rollerle oyunculuğunu da kanıtlayan Theron kendine oldukça saygın bir yer edinmiş durumda.

43 yaşındaki güney Afrikalı oyuncu yıllar boyunca hep sarı saçlarıyla tanındı. Hatta saçları kendisiyle özdeşleşti bile denebilir.

Canlandırdığı roller gereği modeli ve uzunluğu değişse de herkesin kafasında sarışın Charlize olmayı sürdürdü adeta.

Güzel oyuncu bu yılın Oscar gecesinde kırmızı halıda göründüğünde herkes küçük çaplı bir şok yaşadı. Çünkü Theron sarı saçlarını hem kestirmiş hem de koyu kahverengiye boyatmıştı.

Sanatçının bu yeni imajını beğenenler de oldu beğenmeyenler de. Ama şu bir gerçek ki Charlize Theron her haliyle havalı görünmeyi başarıyor.

Ancak ünlü sanatçının hayranlarını kafasını kurcalayan başka bir soru var...

Theron'u son zamanlarda gören herkes yüzündeki değişimden bahseder oldu.

Theron'un yüzünde farkı bir ifade yer aldığını ileri süren hayranları sanatçının estetik müdahale yaptırıp yaptırmadığını merak ediyor.

Kimileri bu durumun değişen ve koyulaşan saç rengi yüzünden olduğunu ileri sürüyor. Onlara göre Theron yüzüne elletmiş değil. Ancak yeni saç kesimi ve rengi bu izlenimi uyandırıyor.

Bir grup hayranı ise sanatçının çok fazla çalıştığını, yeni filminin çekimleri ve tanıtımı için sürekli koşuşturduğunu ve bu yüzden çok zayıfladığını öne sürüyorlar.

Charlize Teron ise bu soruların hiçbirini cevaplamadan tam gaz çalışmaya devam ediyor.

Ancak herkesin üzerinde birleştiği fikir sanatçıya bu kadar zayıflamanın yakışmadığı. Hayranları yoğun temposuna ara verip kendisini bakıma almasını eski formuna kavuşmasını istiyor...

Sıradaki haber yükleniyor...