Charlize'in hızına kimse yetişemiyor

Hollywood'un en güzel kadınlarından ve en yetenekli oyuncularından biri olan Charlize Theron imajını o kadar çabuk değiştiriyor ki haberciler takip etmekte zorlanıyor...

26 Eylül 2019, Perşembe 11:35
A A

Charlize Theron zihnimize omuz hizasındaki sarı, hafif dalgalı saçlarıyla kazınmıştı yıllar yılı. Sadece güzelliği değil, yeteneğiyle de Hollywood'un en beğenilen oyuncularından olan Theron bir süredir ilginç bir değişim yaşıyor.

Theron ilk olarak bu yılın Oscar ödülleri dağıtılırken kırmızı halıda kısa kesilmiş ve koyu renge boyanmış saçlarıyla karşımıza böyle çıkmıştı.

Bir süre koyu renk saçlarını kullanmaya devam eden Thron rengiyle olmazsa saçlarının modeliyle mutlaka oynuyordu.

Yakın zamanda koyu kestane saçlarına bir de kakül eklediğini gördüğümüz Charlize Theron tüm modelleri kendine yakıştırmayı her zaman beceriyordu.

Son olarak yine koyu renk ancak rahat bırakılmış, küt kesilmiş ve toplanmamış saçlarla karşımıza çıkan Theron en keskin dönüşümü geçtiğimiz haftalarda yaşadı.

Fast and Furious 9 (Hızlı ve Öfkeli 9) filminin çekimlerinde ter döken güzel yıldız saçlarını kısacık kestirmişti.

Haylaz oğlan çocuklarının saçlarına benzeyen bir model tercih eden Theron uzunca bir süreden sonra sarışınlığa da geri dönmüştü.

Ünlü oyuncunun bu değişiminin filmdeki rolü için olduğu söylense de hayranları bu sürekli yenilenen imajın altında başka şeyler yatıp yatmadığını merak ediyorlar...

Sıradaki haber yükleniyor...