Chloe Loughnan Instagram’da yaptığı paylaşımlardan para kazanıyor

Serdar Ortaç’la evliliği sayesinde Türkiye’de şöhreti yakalayan Chloe Loughnan da ‘sosyal kazancı’ seçti. İrlandalı Chloe, Instagram’da yaptığı tek bir paylaşım için ortalama 30 bin lirayı cebine koyuyor

11 Nisan 2019, Perşembe 08:08 Son Güncelleme:
A A

Pop müziğin başarılı ismi Serdar Ortaç'ın İrlandalı eşi Chloe Loughnan, geçen aylarda ticarete atıldı. Modelliğin yanı sıra kendi ismini taşıyan detoks içecekleri sayesinde de gelir kapısı elde eden Chloe, şimdi de birçok ünlü ismin izinden gitti.

Son dönemde Serdar Ortaç'tan boşanacağına dair dedikodularla manşetlerden inmeyen 27 yaşındaki Chloe Instagram'dan yaptığı reklam içerikli paylaşımlar sayesinde kısa sürede yüklü bir kazancın sahibi oldu.

Chloe Loughnan, 185 bin kişinin takip ettiği Instagram hesabından yaptığı paylaşımına tam sekiz farklı kişi ve markayı etiketledi.

Bu arada son dönemin en popüler gelir kapısı olan sosyal medyadaki reklam içerikli paylaşımları yapan ünlüler arasında en yüksek ücreti alan isimlerin Burcu Esmersoy, Demet Akalın, Buse Terim, Çağla Şıkel, Özge Ulusoy, Danla Bilic ve Ebru Şallı geliyor.

Burcu Esmersoy'un reklam içerikli paylaşımları sayesinde elde ettiği kazanç, ortalama 80 bin liraya kadar çıkıyor. (Takvim)

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ünlü isimlerin değişimi