CHP, Cumhurbaşkanı adayını ne zaman açıklayacağını duyurdu

CHP, Cumhurbaşkanı adayını ne zaman açıklayacağını duyurdu

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, bir televizyon programında katıldığı canlı yayında Cumhurbaşkanlığı adaylarını ne zaman açıklayacakları tarihle ilgili konuştu.

28 Nisan 2018, Cumartesi 10:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
FOX TV'de Çalar Saat programında konuşan CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, ‘Cumhurbaşkanı adayınızı ne zaman açıklayacaksınız?’ sorusuna ‘1 Mayıs ile 5 Mayıs arasında bir tarihte adayımızı açıklayacağız’ şeklinde cevap verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Engin Altay, Fox TV'de yayınlanan İlker Karagöz ile Çalar Saat programına katıldı.
 

1 İLE 5 MAYIS ARASINDA


Burada soruları yanıtlayan Altay, ' CHP'nin cumhurbaşkanı adayı kim olacak, ne zaman açıklanacak?' sorularına da yanıt verdi.
Altay, "Siyasette imkansız diye bir şey yoktur. Her isim konuşulabilir. Siyasette görüşmem, konuşmam diyorsan siyaset yapma. Ancak çok büyük olasılıkla adayımız CHP üyesi olan bir kişi olacak. Şu anda ben de bilmiyorum. Şunu biliyorum, Türkiye'yi kucaklayıcı, kapsayıcı bir isim olacak. Adayı açıklamak için son güne kadar beklenileceğini tahmin etmiyorum. 1 ile 5 Mayıs arasında açıklanır diye düşünüyorum. Salı önemli bir gün, 1 Mayıs. Salı sallanabilir." ifadelerini kullandı.

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Son dakika... Çifte cinayette sır perdesi aralanıyor