CHP'de beklenen istifa haberi geldi

CHP'de aday gösterilmeyen Genel Başkan Yardımcısı Murat Özçelik,CHP Genel Başkan Yardımcılığı görevinden istifa etti

18 Eylül 2015, Cuma 13:20
A A
CHP'de beklenen istifa haberi geldi

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun dış politika konusunda en çok güvendiği isimlerden birisiydi Murat Özçelik. Ancak Parti Meclisi'nde yaşanan yumruklu kavga sonrası CHP lideri Kılıçdaroğlu Özçelik'i aday listesinden çıkardı.

GENEL BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ

CHP'de aday gösterilmeyen Genel Başkan Yardımcısı Murat Özçelik, saat 15.00'te Meclis'te kameraların karşısına geçti. Özçelik, CHP Genel Başkan Yardımcılığı görevinden istifa ederken Parti Meclisi üyeliği görevine devam edeceğini açıkladı.

ÖZÇELİK’E FATURA KESİLDİ

CHP Parti Meclisi’nde adı Durdu Özbolat ile yumruklu kavgaya karışan Genel Başkan Yardımcısı Murat Özçelik ise liste dışı kaldı. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu Özçelik’i aday göstermeyerek kavganın faturasını kesti.

ÖZÇELİK İSTİFA ETTİ

Öte yandan Murat Özçelik de dünkü MYK’da duygusal bir konuşma yaparak istifasını sundu. MYK’dan erken ayrılan Özçelik MYK’nın ardından toplanan PM’ye katılmadı.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.