Christoph Daum Fenerbahçe iddialarına cevap verdi

Türkiye'de daha önce Fenerbahçe ve Beşiktaş'ta çalışmış Christoph Daum'un adı yeniden Fenerbahçe ile anılıyor. Sarı lacivertliler Erol Bulut'la şampiyonluk yarışı verse de oynanan oyundan ve iç saha performansından memnun olunmaması, yeni isimleri gündeme getiriyor. Daum da bu iddialara sessiz kalmadı.

23 Şubat 2021, Salı 10:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Akşam gazetesinde yer verilen haberde, Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Christoph Daum, birkez daha gündeme gelmesi üzerine açıklamalarda bulunduğu yazıldı. Daum'un konuşmak için doğru zaman olmadığını söyleyerek Fenerbahçe'nin mevcut teknik direktörüne saygısızlık yapmak istememesi dikkat çekti.

Fenerbahçe'nin evinde Göztepe'ye mağlup olmasının ardından Teknik Direktör Erol Bulut ile yolların ayrılması gerektiği yüksek sesle dile getirilmeye başlandı. Yeni teknik direktör adayları da ortaya atıldı. Bu isimlerin başında Fenerbahçe'nin eski çalıştırıcısı Christoph Daum geliyor.

Fenerbahçe'de görev aldığı 4 sezonda 2 kez şampiyonluk yaşayan, diğer 2 sezonda da şampiyonluğu son maçta kaçıran Christoph Daum, Sarı-Lacivertliler'le ilgili sorulara, "Taraftarların destek mesajları için teşekkür ediyorum. Ancak şimdi konuşmanın doğru zaman olduğunu düşünmüyorum" cevabını verdi. 

Son dönemde sosyal medyada Türkiye paylaşımları ile ise "Sosyal medya hesabımdan fotoğrafları paylaştım çünkü Türkiye benim ikinci vatanım" diye konuştu.

Akşam

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Galatasaray yeni sezon planlarını şimdiden yapıyor