Chrome'a MS müjdesi!

Microsoft, iPad ve Android için sunduğu popüler yazılımını artık Chrome kullanıcılarına da sunuyor!

15 Nisan 2014, Salı 18:45
A A

Office'i iPad için sunan ve Office Mobile'ı cepler için ücretsiz hale getiren Microsoft, şimdi de Office Online için bazı geliştirmeler sundu.

Bu geliştirmelerin başında Office'in Chrome Web Store'a girmesi geliyor. Artık Microsoft Office'in çoğu web uygulamasını Chrome web tarayıcınızdan veya Chrome OS'tan sadece bir kısayola tıklayarak çalıştırmanız mümkün. Excel desteği henüz sunulmasa da yakın zamanda gelmesi bekleniyor.


Bu arada Office web uygulamalarında da en az bir önemli geliştirme var. OneNote Online artık yazdırmanıza izin veriyor, Excel ise yorum eklemenize ve VBA kodu içeren tabloları düzenlemenize olanak tanıyor. PowerPoint, metin ön izlemeyi düzgün biçimde gerçekleştirirken Word'de dipnot ekleme işi artık çok daha kolay. Bu değişikliklerle birlikte Office 365 üyeliği, daha çekici hale geliyor.

Resimlerle: Daha özel bir Facebook için 8 Chrome eklentisi!

Kaynak: CHIP Online

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.