Çiçek Hatun için kitap kurdu oldu

Kanal D'nin yeni yayın döneminde ekrana getireceği ve yılın en büyük yapımı olmaya aday dizisi “Fatih”le ilgili ilk bilgiler gelmeye başladı

09 Ağustos 2013, Cuma 10:20
A A

Hasılat rekoru kıran ‘Fetih 1453’ün devamıniteliğindeki ‘Fatih’ dizisinin çekimleriBeykoz Kundura Fabrikası’na kurulandev platoda Temmuz sonunda başlamıştı.Çekimler tam gaz devam ediyor.

En ufakbir aksilik yaşanmaması için sette tam130 işçi çalışıyor, sürekli yeni kostümlerdikiliyor. ‘Fatih Sultan Mehmet’icanlandıracak Mehmet Akif Alakurt“Dönem dizisinde, özellikle de İstanbul’ufethetmiş bir padişahı canlandırdığımiçin çok heyecanlıyım” dedi.

‘Arka Sokaklar’daki ‘Komiser Zeynep’tensonra ‘Fatih’te ‘Çiçek Hatun’u oynayanGamze Özçelik de şöyle konuştu: “Rolümeısınmak için 2 ayda 7 tarihi kitap okudum.Çiçek Sultan, Fatih’e deli gibi aşık bir kadın.

Oğlu Cem Sultan’ı (Furkan Şentürk)korumak ve tahta geçirmek adına savaşveriyor. Hayatı dram dolu. Çok acı çekmiş

En büyük rakibi de ‘Gülbahar Hatun’ (SedaAkman).” ‘Fatih’te Hande Soral (Gevher),Alma Terzic (Züleyha), Dağhan Külegeç(Turahan Bey), Andrej Pejic (Radu) da var.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.