Ciddi bir ilişki istemediğinin 5 açık işareti

Muhtemelen şimdiye kadar tahmin ettiğiniz gibi, erkekler sözlü iletişimde her zaman en iyisi değildir ve sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için belirli sinyalleri almanız gerekir.

20 Eylül 2021, Pazartesi 17:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Erkeklerin birinden hoşlandıklarında gösterdikleri pek çok işaret vardır. Yani devasa bir iş gibi görünse de işin püf noktası satır aralarını okumak ve söz konusu kişinin vücut dilini ve genel davranışlarını gözlemlemektir. Nadiren etrafınızdadır ve buna aldırmaz

Nadiren etrafınızdadır ve buna aldırmaz

İnsan bir şey istediğinde peşinden gider. Hiç kimse oturup başparmaklarını oynatarak bir mucize beklemez. Bu nedenle, sizinle vakit geçirmiyorsa ve bu konuda gözle görülür bir sorun yoksa, ipucunu alın!

Kiminle görüştüğünüzü umursamaz

Kiminle görüştüğünüzü umursamaz

Ona “eski bir dostla” yemek yediğinizi ve “bu kişi kim?” diye sormadan kulaklarının kabarmadığını söylerseniz, yatırım yapmış sayılmaz! Senden hoşlanıyorsa, takıldığın diğer tüm erkeklerle ilgilenecek ve büyük olasılıkla hepsini isimleriyle tanıyacak! 

Kıskançlık nöbetlerinin bir sevgi işareti olduğunu söylemiyoruz, ancak rekabete karşı sağlıklı bir saygı normaldir. Yani, size umursamadığı hissini veriyorsa, ona inanın!

Ona söylediğin şeyleri hatırlamaz

Ona söylediğin şeyleri hatırlamaz

Oldukça basit: İnsanlar kendileri için önemli olan şeyleri hatırlar. Sizi dinlemiyorsa veya söylediklerinizi hatırlamıyorsa, onun için önemli değilsiniz demektir. 


Onun için özelseniz, işte korkunç bir gün geçirdiğiniz zamanı ya da gençliğinizde sahip olduğunuz evcil hayvanla ilgili hikayeyi kesinlikle hatırlayacaktır.

Özel hissettirmez

Özel hissettirmez

Senin hakkında farklı hissettiğinde, sana farklı davranacaktır. Kimse sana diğer arkadaşlarına davrandığı gibi davranan biriyle romantik bir bağ kurmak istemez. 


Birinden hoşlandığında, sana özelmişsin gibi davranmasını istiyorsun ve bunu hak ediyorsun!

Hoşlandığı diğer kadınlardan bahsetmeden önce iki kez düşünmez

Hoşlandığı diğer kadınlardan bahsetmeden önce iki kez düşünmez

Ciddi olarak ilgilendiği birinden bahsetmesi çok açık bir sinyaldir.

Sadece nasıl tepki verdiğinizi görmek için bir kadının adını oraya atmıyorsa, ilgilenmiyor demektir. 

Hayır, bu konuda ciddiyse sizi kıskandırmaya çalışmıyor! Bu çok açık olarak sizinle çıkmak istemediğinin bariz bir işareti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Erkeklerin en çekici fiziksel özelliği ortaya çıktı