Çiftlerin kimse izlemiyorken yaptığı 7 garip şey

Bazen partnerimizle en yakın arkadaşımızla olduğumuzdan daha samimi bir noktaya geliriz. Bu ilişkiler genellikle en eğlenceli ilişkilerdir. Çiftler etraflarında kimse yokken çocukluklarına döner ve bir arkadaş grubunun içinde asla yapamayacağı şeyler yapar. Bu çiftlerin en çok güldüğü anlardır. İşte çiftlerin kimse izlemiyorken yaptığı 7 garip şey!

16 Mayıs 2020, Cumartesi 13:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Tuvalet alışkanlıkları konuşurlar

Tuvalet alışkanlıkları konuşurlar

Artık bağırsak hareketleri konusunu, sevgilinizle annenizden daha çok konuşuyorsanız aramıza hoşgeldiniz. Bağırsak hareketleri o günkü beden algımızdan mental sağlığımıza kadar etkilediği için bu aslında kimsenin bilmediği birinci gündemimizdir. Siz de uzun bir günün sonunda o gün tuvalete çıkamamanız konusunda sevgilinize dert yanarsınız. 


 Öpücük diye kandırıp ısırmak

Öpücük diye kandırıp ısırmak

Öpecekmişsiniz gibi yaklaşıp tuttuğunuz yeri dişlemek onu hem sinirlendirir hem güldürür. Genellikle sonrasında gelen çığlık nedeniyle kalabalık içinde yapılamaz. Ama yalnızken tadından yemez. 

 Çikolata yiyip dişlerini göstermek

Çikolata yiyip dişlerini göstermek

Herkes içinde küçük bir Recep İvedik büyütür. 

 Banyonun çoklu kullanımı

Banyonun çoklu kullanımı

Biriniz dişlerini fırçalar, biriniz klozeti kullanır. Sizin suçunuz yok. Bu Türkiye'de birden fazla banyo yaptırma diye bir şey olmamasından kaynaklanıyor. 

 Kadınlar erkeklerin poposunu sıkar

Kadınlar erkeklerin poposunu sıkar

Kadınlar popolarının ellenmesine alışıktır. Seks esnasında en çok sergilenen davranışlardan biridir. Ancak erkekler, popoları sıkıldığında genellikle irkilirler ve bu kadınların kahkahalara boğulduğu bir andır. 

Gerçekten ele ele tutuşmak

Gerçekten ele ele tutuşmak

Yolda yürürken öylesine bir el tutuşmadan bahsetmiyoruz. Televizyon izlerken bazen el ele tutuşmak öyle güzel gelir ki, iki tarafın dikkati de televizyon izlemekten tamamen dağılır ve artık 'n'apıyorsunuz' sorusuna cevap olarak sadece 'el ele tutuşuyoruz' verilebililir. 

Siyah noktaları sıkmak

Siyah noktaları sıkmak

Eğer midesi sağlam bir sevgiliniz varsa ne siyah nokta maskelerine ne siyah nokta maskelerine ihtiyacınız var. Bunu bazen siz istemeden de yapma, hatta taciz etme boyutuna getirirler.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER El ele tutuşma şekline göre ilişki analizi