Cihan ölecek mi? Bir Litre Gözyaşı 3. bölüm fragmanı yayınlandı!

Bir Litre Gözyaşı'nın yeni bölümünde korkunç bir olay gerçekleşiyor. Okul gezisinde Cihan'ın patika yolda ayağı kayıyor ve talihsiz genç kız uçuruma düşüyor. Şimdi herkes Cihan'ın sağlık durumunu merak ediyor.

19 Ekim 2018, Cuma 12:41 Son Güncelleme:
A A
Cihan ölecek mi? Bir Litre Gözyaşı 3. bölüm fragmanı yayınlandı!

Bir Litre Gözyaşı 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Litre Gözyaşı yeni bölümde Cihan hastalığını hala bilmiyor ve kurduğu her cümle yaşama dair... Bu da Figen'in her defasında ağır bir darbe almasına neden oluyor. Muzaffer'in içi ise paramparça... Kızını bir dakika bile görmeden edemeyen Muzaffer sürekli endişe halinde...

CİHAN UÇURUMDAN DÜŞTÜ!

Okul gezisinde zor bir patikadan geçmeye çalışan Cihan, Ali'nin elini tutamayınca uçurumdan düşüyor! Bu anlarda Cihan'ın arkadaşları çığlık çığlığa kalıyor. Şimdi Cihan için endişelenen herkes talihsiz kızın sağlık durumunu merak ediyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Figen, Cihan’a ciddi bir hastalığı olduğunu söylememekte kararlıdır. Cihan yaşında birini böyle acı bir gerçekle yüzleştirmenin haksızlık olduğunu düşünür. Ancak tedbiri elden bırakmayacak, doktorun talimatlarını yerine getirecektir.

Bu arada Cihan okulun basketbol takımına girmeye karar verir. Bu süreçte Ali’nin ilgisi ayaklarını yerden keser. Okulda sık sık karşılaştığı Mahir’le arasındaki mesafeli arkadaşlık ise adım adım dostluğa dönüşecektir. Bu süreçte Mahir, Cihan’ın dosyasını başhekim olan babasının masasında görür. Mahir’in gerçeği öğrenmesi artık an meselesidir.

Figen yine doktorun önerisine uyarak Cihan’dan günlük tutmasını, hastalığıyla ilgili gözlemlerini yazmasını ister. Cihan bunu sorgular. Ciddi bir hastalığı yoksa neyi, neden yazacaktır? Basket maçlarında yaşadığı aksaklıklar da aklını kurcalar. Aradığı cevapları Figen’den bulamayan Cihan, doktoru Onur’la konuşmaya karar verir. Figen’e tereddütsüz olarak, “sorarsa ona gerçeği söyleyeceğimi bilin” diyen doktoruyla…

Sıradaki haber yükleniyor...