Cildiniz ihtiyacı olan neme kavuşsun

Cildiniz ihtiyacı olan neme kavuşsun

Su; vücudumuz, özellikle cildimiz için en önemi besin kaynaklarının başında geliyor. Dünyanın önde gelen vücut bakımı markalarından Bath & Body Works, ilk defa cilt bakımının en önemli içeriklerinden biri olan hyaluronik asit kullanılarak yaratılan ve anında nem veren bir vücut bakım serisi ile karşımıza çıkıyor.

14 Ağustos 2018, Salı 10:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Suyu seven hyaluronik asit; aslında cildimizde bulunan, yenileme ve depolama özelliği olan bir moleküldür. Bu mucizevi molekül kendi büyüklüğünün yüz katı kadar suyu hapsederek, cildimizin daha yumuşak ve canlı görünmesini sağlıyor.

Klinik olarak test edilen ve cilde nem sağlayan, yeni Water koleksiyonunun en temel amacı, cildin ihtiyacı olan nemi anında sağlamakHayat kurtarıcı nitelikte olan, dört farklı nemlendirici kremden oluşan Water ailesindeki ürünlerin hepsinin içeriğinde, nemi bir mıknatıs gibi çekip hapseden hyaluronik asit bulunuyor. Dört kremin de nemlendirmek, tazelemek, yenilemek ve canlandırmak gibi ayrı misyonlarının olduğu Water serisi, kusursuz yaz vücudu için tam zamanında raflardaki yerini alıyor!

Water serisi sekiz farklı nemlendirici üründen oluşuyor:

Jel formlu vücut kremi

Vücut kremi

Mineralli vücut Polish'i

Vücut maskesi

Yüz ve vücut spreyi

Nem hapseden vücut Balm'ı

Mineralli banyo köpüğü

Vücut yıkama jeli

Vücut kremi, vücut yıkama jeli ile yüz ve vücut spreyinin seyahat boyları da bulunmaktadır.

+

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sandanoz kürü ile 15 günde 10 kilo verin