Çılgın partilerin 'şeker adamı'

Instagram fenomeni Dan Bilzerian'ı artık çok iyi tanıyorsunuz büyük olasılıkla. Ama şimdi onu bir kenara bırakın. Çünkü en az kendisi kadar renkli bir rakibi var: Avustralyalı Şeker Adam Travers Beynon

20 Mayıs 2015, Çarşamba 14:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Instagram fenomeni Dan Bilzerian'ı artık çok iyi tanıyorsunuz büyük olasılıkla. Ama şimdi onu bir kenara bırakın. çünkü en az kendisikadarrenkli bir rakibi var: Avustralyalı Şeker Adam Travers Beynon

Tütün işi yapan ve bu sayede milyarder olan Beynon etrafında yüzlerce güzel genç kadın ile birlikte sürdürdüğü yaşamına ilişkin fotoğraflar paylaşarak Instagram'da şöhret oldu.

Candy Shop Mansion (Şeker Dükkanı Malikanesi) adını verdiği bir konutta yaşayan Beynon, kendisini de Şeker Adam olarak adlandırıyor.

Travers Beynon evli, dört çocuk babası. Zaman zaman çocuklarıyla birlikte çekilen pozlarını da Instagram sayfasında paylaşıyor.

Değeri yaklaşık 2 milyon dolar olan bir malikanede sadece ailesiyle değil onlarca güzel kadınla birlikte yaşıyor.

çılgın partilerinde çekilen fotoğraflarını sosyal medyada paylaşarak ünlü olan Benyon'ın kapısının önü de birbirinden lüks arabalarla dolu.

ülkesinde Playboy'un kurucusu olan ve malikanesinde yüzlerde genç kadın ile birlikte yaşayan Hugh Hefner'e benzetilen Travers Beynon'ın eşi Taesha'nın ailesi ise bu olup bitenlerden memnun değil.

"Genç kadının büyük annesi ve büyükbabası tüm bu olup bitenleri "iğrenç" olarak nitelendiriyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kerem Bürsin'in annesinden Hande Erçel'e yorum: Müthiş ötesi!