Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 17 Ağustos Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 17 Ağustos Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Çılgın Sayısal Loto çekilişi sona erdi. Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto'da kazandıran numaralar belli oldu. İkramiye tutarı 53 Milyon TL'yi aşan Çılgın Sayısal Loto çekilişinde şanslı numaralar 25, 5, 55, 82, 44, 18 ve joker 49 oldu.

17 Ağustos 2020, Pazartesi 20:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Çılgın Sayısal Loto'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Çılgın Sayısal Loto çekilişi sona erdi. Bu akşamın kazandıran şanslı numaraları belli oldu.

17 Ağustos Sayısal Loto çekiliş sonuçları:

25, 5, 55, 82, 44, 18, 49 (Joker)

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Çılgın Sayısal Loto nasıl oynanır?

Sayısal Loto’nun adı artık Çılgın Sayısal Loto oldu. Çılgın Sayısal Loto’nun oyun kuralları şöyle:Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

Sen Seç!

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto’nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6’dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler..

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Vaka sayılarındaki artış nedeniyle yeni yasaklar getirildi