Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye devretti

Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye devretti

Çılgın Sayısal Loto çekilişi gerçekleşti. Saat 21.30'da canlı yayında noter huzurunda yapılan Çılgın Sayısal Loto'nun 12 Eylül çekilişinde düşen numaralar sonrası büyük ikramiye devretti.

13 Eylül 2020, Pazar 01:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilişi gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto yenilenen haliyle bugün 18. çekilişini yapıldı. Artık haftanın üç günü oynanabilen Çılgın Sayısal Loto'nun 12 Eylül çekilişinde 90-52-71-6-74-54 ve joker olarak 48 numaraları düştü. 6 ve 5+1 bilen çıkmadı.

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Sayısal Loto’nun adı artık Çılgın Sayısal Loto oldu. Çılgın Sayısal Loto’nun oyun kuralları şöyle:

Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

Sen Seç! Özelliği

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto’nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu özelliği

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6’dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler..

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 35 milyar liralık sosyal koruma kalkanı