Çılgın Sedat'tan set öncesi eğlenceli kutlama

Survivor 2017'nin başarılı isimlerinden Çılgın Sedat'ın kendi yazdığı hikayesinin beyazperdeye aktarıldığı 'Benim Adım Osssmannn' filminin çekimlerine sayılı günler kala film ekibi, eğlence dolu gecede bir araya geldi

22 Temmuz 2017, Cumartesi 09:35
A A

'Benim Adım Osssmannn' filmi için düzenlenen gecede; Ahmet Çevik, Metin Yıldız, Deniz Oral, Murat Övüç, Tayfun Sav, Çiğdem Tunç, Fatih Mühürdar, Nur Ertürk, Songül Karlı, Cengiz Kurtoğlu, Ertem Şener, Survivor yarışmacıları Adem Kılıççı ve Erdi Ünver gibi ünlü isimler vardı.

'HAYALİMİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜYORUM'

'HAYALİMİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜYORUM'

Çılgın Sedat, tüm oyunculara ve kendisine destek veren herkese teşekkür etti. Hayalini gerçeğe dönüştürdüğü için çok heyecanlı olduğunu belirten Çılgın Sedat, "Uzun yıllardır müzik sektöründeyim. Ama son zamanlarda içimde sinemaya dair büyük bir istek vardı. Hikayeyi yazdım ve şimdi hayalimi gerçeğe dönüştürüyorum. Umarım herkes için güzel bir süreç olur" dedi.

'BEN ONU ÇOCUKLUĞUNDAN BERİ TANIYAN BİR ABİSİYİM'

'BEN ONU ÇOCUKLUĞUNDAN BERİ TANIYAN BİR ABİSİYİM'

Filmde konuk oyuncu olarak yer alacak olan Cengiz Kurtoğlu, 'kardeşim' dediği Çılgın Sedat'ın heyecanını paylaştığını ve onun adına çok mutlu olduğunu söyledi. Sahnede Çılgın Sedat'a sarılarak mutluluğunu paylaşan Cengiz Kurtoğlu, "Ben onu çocukluğundan beri tanıyan bir abisiyim ve kardeşimin çıktığı yolda ona her zaman destek olmaya hazırım. Çok güzel bir oyuncu kadrosu var. Filmin hikayesi de çok güzel. Allah yolunu açık etsin" ifadelerini kullandı.

Cengiz Kurtoğlu, Çılgın Sedat, Nur Ertürk, Songül Karlı, Deniz Oral ve Metin Yıldız'ın söylediği şarkılar misafirlere müzik ziyafeti yaşattı. Çılgın Sedat'ın oğlu Yağız'ın dansları ise geceye damga vurdu. Ekip geceyi hep birlikte kutlama pastası keserek noktaladı.

Sıradaki haber yükleniyor...