Çılgın Sedat'tan Candan Erçetin'e: Bizim sizin gibi insanlara ihtiyacımız yok

Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Sedat Kapurtu (Çılgın Sedat) yaşadığı süreci anlattı. Zor günler geçirdiğini dile getiren Kapurtu, üye olduğu Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği'nin (MSG) başkanı Candan Erçetin'e, "Bir kez aramadı, bana sanatçı olduğumu unutturdunuz. Bizim sizin gibi insanlara ihtiyacımız yok" diyerek istifaya çağırdı.

18 Mart 2021, Perşembe 14:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Evinde yangın çıkan ve zor günler geçiren Sedat Kapurtu (Çılgın Sedat) yaşadığı süreci Star TV ekranlarında yayınlanan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına anlattı. Kapurtu, üye olduğu Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği'nin (MSG) başkanı Candan Erçetin'e kırgın olduğunu dile getirdi.

Kapurtu, Erçetin için şu sözleri ifade etti:

"Ben sizin üyenizim, 35 yıldır sahnedeyim. Bir başkan olarak beni ara 'Geçmiş olsun, bir ihtiyacın var mı' diye sor. Siz benden sorumlusunuz insan bir arar."

"Bu tarz başkanlık yapacaksanız yapmayın, bizim sizin gibi insanlara ihtiyacımız yok. Bana sanatçı olduğumu unutturdunuz. Beni üyelikten de atabilirsiniz"

"Hadi kurumun başkanlığını geç, bir sanatçı arkadaşına geçmiş olsun demez mi? Buradan sesleniyorum. Mümkün mertebe çok hızlı bir şekilde istifa edin gidin."


"Olmayın böyle yerlerde. Ben değil ama ben gibi binlerce insan. Kime ne faydanız var. Ne yapıyorsunuz?”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bensu Soral ve Serenay Sarıkaya'nın kazançları dudak uçuklattı