Çılgın Sedat'tan Candan Erçetin'e: Sizin gibi insanlara ihtiyacımız yok!

Geçtiğimiz haftalarda evinde yangın çıkan Çılgın Sedat (Sedat Kapurtu) yaşadığı süreci katıldığı programda anlattı. Zor günler geçirdiğini dile getiren şarkıcı üye olduğu Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği'nin (MSG) başkanı Candan Erçetin'e sitem ederek, istifaya çağırdı.

19 Mart 2021, Cuma 09:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Evinde yangın çıkan ve zor günler geçiren Çılgın Sedat, eşiyle birlikte Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. Şarkıcı, canlı yayında yaşadıklarını anlattı. Çılgın Sedat, üye olduğu Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği'nin (MSG) başkanı Candan Erçetin'e kırgın olduğunu dile getirdi.

Şarkıcı, meslektaşı Erçetin için "Ben sizin üyenizim, 35 yıldır sahnedeyim. Bir başkan olarak beni ara 'Geçmiş olsun, bir ihtiyacın var mı?' diye sor. Siz benden sorumlusunuz insan bir arar" ifadelerini kullandı.

Bu tarz başkanlık yapacaksanız yapmayın, bizim sizin gibi insanlara ihtiyacımız yok. Bana sanatçı olduğumu unutturdunuz. Beni üyelikten de atabilirsiniz.

Kapurtu, sözlerine, "Hadi kurumun başkanlığını geç, bir sanatçı arkadaşına geçmiş olsun demez mi? Buradan sesleniyorum. Mümkün mertebe çok hızlı bir şekilde istifa edin gidin. Olmayın böyle yerlerde. Ben değil ama ben gibi binlerce insan. Kime ne faydanız var. Ne yapıyorsunuz?” diye devam etti.

Şubat ayının sonunda 'Çılgın Sedat' lakabıyla tanınan şarkıcı Sedat Kapurtu'nun, Beylikdüzü'ndeki üç katlı evinde yangın çıkmış ve yangın sonrasında ev kullanılmaz hale gelmişti. Yangının çıktığı esnada dışarıda olan 47 yaşındaki şarkıcı, evine geldiğinde serebral palsi hastası oğlu Siraç ve ailesini göremeyince gözyaşlarına boğulmuştu.

Öte yandan bu zor günlerde evine haciz de gelen Çılgın Sedat'a meslektaşı Demet Akalın destek olmuştu. Akalın, "Şöyle bir zamanda haciz gönderiyorlar. Bir kere o haciz borcu bende. Ben Demet Akalın olarak onu üstleniyorum. Sen onu hiç düşünme. Ben o parayı saydırıp göndereceğim. "

"Biz Alişan'la birlikte senin bütün evinin eşyalarını alacağız. Pandemi dönemindeyiz bunun ayıbı yok" ifadelerini kullanmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Pınar Altuğ'dan Selin Ciğerci'ye destek: Allah korusun, söylemeyin öyle şey!