Cilt bakımında muhteşem bir yenilik var

Ünlüler neden daha uzun süre genç görünebiliyorlar. Çünkü yaşlanma ve dejenerasyona neden olan yaşlandırıcı etkenlere karşı uygulamalar yaptırıyorlar ve DNA onarımını destekleyen“Yeni Nesil” cilt bakım ürünleri kullanıyorlar!

03 Kasım 2013, Pazar 20:52
A A
Cilt bakımında muhteşem bir yenilik var

Dünyada ve Türkiye’de yükselen Trend: “Yeni Nesil Cilt Bakım Ürünü” ACTIVAR !

İnsanlar neden yaşlanır?

Bizi yaşlandıran neden: Düşündüğümüz gibi akıp giden zaman değil, hücrelerimizin DNA’sında oluşan hasarlar. DNA hasarları nedeniyle hücrelerimizde başlayan bozulma, devamında dejenerasyona ve yaşlanmaya neden oluyor. Yani “Gençliğin sırrı DNA onarımında”. “Yeni Nesil” Cilt Bakım ürünleri de bu amaçla geliştirilmiş. Yaşlılık karşıtı “Yeni Nesil” cilt bakım ürünlerinin hedefi anti-oksidan korumanın ötesine geçmek!

 Gençliğin sırrı DNA onarımı

Her gün aldığımız güneş ışınları - UV, bizi zehirleyen çevre kirliliği, gıda katkıları, sigara, alkol, stres hep DNA mıza zarar verdikleri için bizi yaşlandırıyor ve hasta ediyorlar. Yani cilt bakımında ve genç kalmak için hedef artık DNA nın onarımı. Hücrelerimizde ortaya çıkan DNA hasarları sanki paslanmaya benzer etkiler gösteriyor. İşte ünlüler bu hasarların onarımı için çaba gösterdiklerinden daha uzun süre genç görünüyor.

Anti-oksidan korunmanın ötesine geçen ACTIVAR, cildinizde çok belirgin canlanma ve güzellik hissettiren bir uygulama sağlar. Bu bakım yüzde sağlıklı bir canlılık sağlarken, gözeneklerde daralmaya ve lekelerde gözle görünür açılmaya yardım ediyor. “Yeni Nesil” Cilt Bakım Ürünü olan ACTIVAR, yalnız yaşlanma karşıtı etkiler göstermekle kalmayıp aynı zamanda basit bir nemlendiricinin ötesine geçen, Cildimizin Temel İhtiyaçlarını karşılayarak, AKILLI KOZMETİK KULLANIMINI sağlayan besleyici ve tamamlayıcı özelliklere de sahiptir.

Temel cilt bakımı: Akıllı kozmetik kullanımı!

Cilt Bakımında en çok kullanılan ürünlerin nemlendiriciler olduğu bilinir. Ama nemlendiricinin tek başına sağlıklı ve güzel bir cilt için yeterli olmadığı bilinmez. Her evde nemlendirici bulunduğu halde besleyici ve onarıcı formüller profesyonellerin tavsiye ettiği “Yeni Nesil Cilt Bakım Ürünleri”nde vardır.

Çünkü cildin ihtiyaçları da aynen vücudumuzun beslenmesinde olduğu gibi tek yönlü değil çok yönlüdür. Sağlam bir cilt ancak sağlıklı bir vücutta bulunabilir. Bu nedenle Akıllı Kozmetik Kullanımı; iyi bir cilt bakımı için çok yönlü beslenme ve destek sağlayan Yeni Nesil Cilt Bakım Ürünleri ile sağlanabilir.  Çünkü nemlendirici bir ürünle yapılan nemlendirici bakım tek başına bir cilde güzellik katmaya yetmez.

Akıllı kozmetik kullanımı ile tek bir ürünle cildinizin:

Beslenmesini,

Onarılmasını,

Korunmasını ve

Nemlenmesini sağlarsınız.

Akıllı kozmetik kullanımı – yeni nesil cilt bakım ürünleri ile yapılmalıdır.

Böylece cildin geniş kapsamlı beslenmesi ve desteklenmesini sağlayarak hem gerçek anlamda bakım yapmış, cildinizin olmazsa olmaz Temel İhtiyaçlarını karşılamış olursunuz hem de yaşlanma karşıtı bakımda hedefe dönük bir ürün kullanmış olursunuz.

DNA onarımını destekleyen, Yaşlanma Karşıtı Yeni Nesil Cilt Bakım ürünleri içinde AC-11 denilen saflaştırılmış bir bitkisel ekstre yer alır.  AC-11, Peru’daki Yağmur Ormanlarında yetişen bir bitkiden elde edilir. 2000 yıldır burada yaşayan yerliler tarafından törenlerle kullanılan ve şifasına inanılan bu bitki Yağmur Ormanları’nda kendiliğinden yetişir. 1972 yılında burada yaşayan Avusturyalı bir aile tarafından bitkinin etkinliği anlaşılmış ve modern dünyaya açılmıştır. Modern tıp saflaştırılan bu ekstre ile hem cilt bakımı hem de genel sağlıktaki yararları hakkında pek çok bulgu sağlamıştır.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.