Cilt sorunları için yeni çözüm: Akıllı peeling

Ciltte ton farklılıkları, lekeler, sarkmalar, kırışıklıklar, matlıklar ve gözeneklerdeki genişlikler çok sık karşımıza çıkan problemler arasında yer alıyor. Bu konuda iğneli uygulama yaptırmak istemeyenler için yeni bir seçenek geliştirildiğini söyleyen Dermatoloji Uzmanı Dr Gül Yıldırım, yeni nesil Akıllı Peeling uygulamasını anlattı.

10 Mart 2020, Salı 12:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Uygulamanın aynı anda birden fazla tedavi gerçekleştirmesi nedeniyle akıllı peeling diye tanımlandığını söyleyen Dr. Gül Yıldırım, bu yöntemin büyüme faktörü eklenmiş yeni versiyonu PQAge Evolution Plus ile yeni ve benzersiz bir formül haline geldiğini dile getirdi. 

Dr. Gül Yıldırım, 'İğnesiz bir tedavi yöntemi olan Akıllı Peeling, bir yandan cildi gençleştirirken bir yandan da canlılık ve dirilik kazandırıyor, super lifting diye bilinen kaldırma işlemini gerçekleştiriyor. Uygulama ayrıca, süper lifting etkisine ek olarak kozmetik makyaj ve PRP etkisini de garanti ediyor. Hastalar için en önemli avantajlarından biri de diğer yöntemlerin aksine uygulama sonrası kızarıklık, morluk, şişlik ve kabuklanma gerçekleşmediği için kişi günlük yaşamına kaldığı yerden devam edip, güneşe çıkabiliyor ve hatta makyaj yapabiliyor' dedi. 


5 seans öneriliyor

5 seans öneriliyor

Uygulaması kolay olan yöntem dokuların onarımını sağlayıp, derinin yenilenmesini ve kusurlarının giderilmesine yardımcı olurken daha ilk seanstan sonra ciltte belirgin bir sıkılaşma görülüyor.

Haftada 1 kez uygulanan Akıllı Peeling, tam etki için 5 seans öneriliyor.

Her mevsim uygulanabiliyor

Yüz bölgesinin yanı sıra dekolte bölgesine de uygulanabilen Akıllı Peeling, bu bölgedeki kuruluk, kırışıklık, sarkma ve çizgilenmelerin giderilmesini sağlıyor. Ayrıca sivilceli cildin tedavisi, yeni yara izleri, çatlaklar ve cilt pigmentasyonu gibi sorunlar için de kullanılabiliyor.

Her mevsim uygulanabilen ve ağrısız acısız bir yöntem olan yeni nesil Akıllı Peeling (PQ AGE Evolution Plus) ciltte parlaklık, canlılık, lifting ve aydınlanma sağlayarak yüzde ışıltı etkisi yaratıyor.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kaz ayaklarına veda edin: Kaz ayaklarına 10 doğal çözüm