Çinlilerin memeden kalp yapma çılgınlığı!

Çinli kadınların yeni favorisi memeler,inden kalp yaparak sosyal medyada sevgililerine ya da beğenbdikleri erkeklere atmak. İşte o fotoğraflar...

11 Ağustos 2017, Cuma 13:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Çinli kadınların yeni çılgınlığı göğüsleriyle kalp oluşturmak.

Çin'in sosyal medya ağı Webio'da neredeyse iki milyon tıklanma alan bu fotoğraflar, diğer sosyal medya ağlarında da yayılmaya başladı.

Çin’in twitter’ı Weibo ve Asiawire'da bir hostesin başlattığı esnek parmaklarla göğüsten kalp selfisi çılgınlığı, Çin’li kadınlar arasında hızla yaygınlaşarak, bir haftada 2 milyondan fazla tıklanma ve beğeni aldı.

Göğüslerini iki elleriyle sıkıp, uçlarını da parmakla kapatarak, kalp şekli veren Çin’li sosyal medya kullanıcısı kadınlar, bu selfileri özellikle sevgilileri ya da beğendikleri erkeklere mesaj göndermek için kullanmaya başladı. Çinli erkeklerin de bu akıma kapılması gündem oluşturdu.

Kadınlar birbirlerine, 'kalp şeklindeki en güzel memeyi kim yapacak?' diye meydan okuyor.

Fotoğrafların altına, 'yalnızca dolgun göğüslü kadınlar katılsın. Küçük göğüslüler kalp şeklini yapamaz' diye yorumlar geliyor.

Çin'in sosyal medya platformu zaman zaman bu tür tuhaflıklarla gündeme geliyor.

Çin’de geçen yıl da kadınlar arasında sosyal medyada “tek parmak selfisi çılgınlığı yaşanmıştı. Çıplak olarak verdikleri pozlarda tek parmakla vücutlarının mahrem yerlerini örtmeyi başaracak şekilde ellerinin ve parmaklarının esnekliğini sergileyen 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Zeka sıralamasına göre The Sinner'ın 10 karakteri