Cinnet getiren anne dehşet saçtı!

Kocaeli'de psikolojik sorunları nedeniyle tedavi gördüğü belirtilen 36 yaşındaki F.Y. iki çocuğunu boğazlarından keserek yaraladı, ardından bıçağı kendi kalbine sapladı

08 Aralık 2012, Cumartesi 14:24
A A
Cinnet getiren anne dehşet saçtı!

Körfez Kent 2'nci Etap Sitelerinde oturan ve bir süredir psikolojik tedavi gördüğü öğrenilen F.Y., bir güvelik şirketinde sorumlu olan eşi evde bulunmadığı sırada cinnet sonucu saat 03.00'da çocukları 11 yaşındaki Y.Ö.Y. ve 17 yaşındaki B.Y.'nin bıçakla boğazlarını kesti. F. Y. ardından bıçağı kalbine sapladı.

Annelerinin bıçak darbelerinden yaralı kurtulan çocuklardan evin büyük kızı B.Y. gece görevde olduğu belirtilen babasını ı arayarak haber verdi. Özel bir güvenlik şirketinde sorumlu olan C. Y. hemen eve geldi, korkunç manzara ile karşılaşınca sağlık ekiplerini aradı. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri F. Y.'nin öldüğünü tespit etti.

Annesinin bıçak darbelerinden yaralı kurtulan Y.Ö.Y ve B.Y. Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi`ne kaldırıldı. Durumu ağır olan Y.Ö.Y yoğun bakımda tedavi altına alınırken, B.Y.'nin durumunun daha iyi olduğu öğrenildi.

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Fotoğraflarla tarihi buluşma