Cinsel ilişki robotu artık telefonlarda...

Aplikasyon cinsel ilişki robotlarının görünümü, sesi, hatta karakterlerinin özelleştirilmesine olanak sağlıyor

15 Kasım 2018, Perşembe 22:05 Son Güncelleme:
A A

Son yıllarda baş döndürücü hızda büyüyen yapay zeka temelli cinsel ilişki robotları endüstrisi bu kez telefonlara el attı. 

ABD merkezli bir firma tarafından geliştirilen ücretli uygulama aracılığıyla, kişiler sanal bir partnere sahip olabilecek.

Uygulamayı edinmek isteyen kişilerin 18 yaşından büyük olmaları gerekiyor. Gerekli koşulları sağlayanlar telefonlarına uygulamayı yükleyerek abonelik başlatabiliyor. 

Firmanın verdiği bilgiye göre, kullanıcıların üç ayda bir yaklaşık 10 dolar, yıllık abonelik için ise 25 dolar ödemeleri gerekiyor.

Uygulamayı edindikten sonraki aşama, sanal cinsel ilişki robotunun istenildiği gibi ‘yaratılması.'

Kullanıcılar saç renginden, iç çamaşırı ve kıyafetlerine kadar kendi cinsel ilişki robotlarına dair her şeyi seçebiliyorlar. İstenirse birden fazla avatar oluşturulabiliyor.

Sanal partnerin sesini ve kişilik özelliklerini belirlemek de mümkün.

Bu aşamalar tamamlandıktan sonra cinsel ilişki robotuyla sohbet edilebiliyor. Kullanıcılara sunulan 10 farklı karakter özelliğinden hangisi tercih edilirse sohbet de buna göre gelişiyor. Cinsellik odaklı ve sürekli flört eden ya da daha esprili bir cinsel ilişki robotu yaratmak mümkün.

Kendisine iyi davranılan sanal partner, kullanıcıyla gittikçe daha yakın ilişki kurarak ve önceki konuşmaları hatırlayarak kişiyi iyi tanıyabilecek.

Uygulama şu an yalnızca Android cihazlarda kullanılabilir durumda ancak Realbotix şirketi iOS versiyonu için de çalışmaların devam ettiğini duyurdu. 

Beklenmedik şekilde Google Play Store'da bulunmayan uygulamayı edinmek isteyenlerin, şirketin resmi web sitesine girmeleri gerekiyor.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.