Cinsel ilişki ve bikinili şov skandalının ardından şok karar

Rus güzellik kraliçesi ile evlenen Malezya Kralı 5. Muhammed hakkındaki yeni gelişme gündeme bomba gibi düştü.

13 Ağustos 2019, Salı 11:31 Son Güncelleme:
A A

Bazı iddialara göre Ksenia-Nikol adlı yarışmacının gerçek kimliği Oksana'ydı ve yarışmaya katılan bir isim de bu kişinin Oksana olduğu yönünde açıklamalarda bulundu.


Kremlin kaynaklarına göre evliliği sebebiyle tahttan feragat eden Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed, ailesi tarafından evliliğe daha uygun görülen bir gelin adayı ile evlenmeye hazırlanıyor.

Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed'ten boşandığı haberlerini yalanlayan 27 yaşındaki Oksana Voevodina'nın arkadaşları da Rus güzellik kraliçesine boşanma belgesi ulaşmadığı ve Oksana'nın Kralın neden kendisinden soğuduğuna anlam veremediğini söyledi.


Rus medya kuruluşu Komsomolskaya Pravd, Malezya Kraliyet Ailesi'nin, Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed'in Oksana ile evliliğine onay vermediğini ve bu sebeple evlilikten birkaç ay sonra Kralın tahttan feragat ettiğini yazdı.

Gazetede yer alan ve Rusya Dışişleri Bakanlığı kaynaklarına dayandırılan habere göre, Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed'in 70 yaşındaki annesi Tengku Anis Almarhum Tengku Abdul Hamid ve diğer Malezya sultanları, Krala tahtı bırakması için baskı uyguladı.


Gazeteye konuşan Dışişleri Bakanlığı çalışanı, Oksana'nın geçtiğimiz mayıs ayında dünyaya getirdiği ve daha önce Kralın avukatının, babasının 5. Muhammed olmayabileceği ihtimalini dile getirdiği bebeğin babasının Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed olduğunu belirtti.


Haberde, Malezya Kraliyet Ailesi'nin 5. Muhammed ve Oksana'nın evliliğine başından beri karşı olduğu ve Kralın Malezyalı birisi ile evlenmesini istedikleri bilgisine yer verildi.

İlişkinin ilk döneminde 5. Muhammed'in Oksana ile ilişkisinin arkasında durduğunu, evlendiğini belirtilen haberde çiftin evliliklerini birkaç ay boyunca gizlemek durumunda kaldığı aktarıldı.

Krallık statüsünün temsili olduğu ve ülkeyi sultanların yönettiği Malezya'da 5. Muhammed tahtı bırakmak zorunda kaldı.


Gazeteye konuşan kaynak, 5. Muhammed'in tahttan feragat etmesiyle beraber Oksana'nın ailesi tarafından kabul göreceğini düşündüğünü fakat durumun böyle gelişmediğini ve 5. Muhammed'in bir süre sonra şeriat kurallarına göre boşanmak zorunda kaldığını ifade etti.

Oksana'nın boşanma süreci hakkında bilgilendirilmediğini ve 5. Muhammed'in Oksana'nın dünyaya getirdiği bebeğin babası olduğundan şüphe duymadığı aktarılan haberde 5. Muhammed'in boşanma ile ilgili tüm işlemler için avukatına vekalet verdiği belirtildi.

Dışişleri Bakanlığı kaynaklı haberde, ailesinin 5. Muhammed için yeni bir gelin adayı seçtiği ve bu sebeple boşanma sürecinin hızlı gerçekleştiği söylendi.

Rus basınına göre Oksana bebeğini, başkent Moskova'da masrafları 5. Muhammed tarafından ödenen lüks bir konutta büyütüyor.

5. Muhammed ve Oksana'nın bebekleri Leon'un hastalandığı ve bu sebeple Oksana'nın ailesi ile beraber İspanya tatili planını ertelediği de aktarılanlar arasında.


Oksana'nın avukatı Evgeny Tarlo, boşanmanın gerçekleşmediğini ve Oksana'nın 5. Muhammed'in bir başkası ile evlenmesine razı olmayacağını söylüyor.

Oksana'nın arkadaşı Tatiana Andrea, Rus güzellik kraliçesinin moralinin iyi olduğunu, yalnızca bebeğini düşündüğünü, sıkıntılı bir hamilelik süreci yaşadığını ve 5. Muhammed ile mevcut ilişki durumuna anlam veremediğini belirtiyor.

Oksana sosyal medya hesabı üzerinden yaşamı ve bebeğine dair paylaşımlarda bulunuyor.

Bebeği kulak rahatsızlığı geçiren Oksana, 10 haftalık bebeğine duyma kaybı yaşamaması için güçlü antibiyotik tedavisi uygulandığını yazdı.

Koh Tien Hua ayrıca 1 Temmuz'da gerçekleştiğini söylediği şeriat kurallarına uygun boşanma hakkında Rus avukat Alexander Dobrovinsky'nin bilgilendirildiğini de öne sürmüştü.

Alexander Dobrovinsky konu hakkında açıklama yapmadı.

27 yaşındaki Rus güzellik kraliçesi Oksana Voevodina'nın katıldığı televizyon programlarındaki cesur pozlarının Kralın tahtı bırakmasına yol açtığı düşünülüyordu.

Oksana Voevodina'nın, evlilikten haftalar önce Rusya merkezli televizyon kanalı TNT'de yayınlanan komedi programına katıldığı ve programda bikinisi ile poz verdiği görüntüler ortaya çıkmıştı.

11 kişinin lüks bir villada yaşadıklarını konu alan bir başka programda Ksenia-Nikol adlı yarışmacı, yarışmadaki bir diğer isim Elisey Polischuk ile oldukça yakınlaşmış ve havuzda cinsel ilişkiye girmişti.

Bazı iddialara göre Ksenia-Nikol adlı yarışmacının gerçek kimliği Oksana'ydı ve yarışmaya katılan bir isim de bu kişinin Oksana olduğu yönünde açıklamalarda bulundu.


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Miley Cyrus ve Liam Hemsworth ayrıldı: İşte ilk açıklama!