Cinsel isteği arttıran yaz meyveleri

Yediğimiz bazı şeyler libidomuzu doğrudan etkiliyor. Bazı yaz meyvelerinin bu konudaki başarısı da büyük, ünleri biliniyor. İşte o meyveler...

19 Haziran 2018, Salı 13:44
A A

Cinsel isteği arttıran meyveler vücudun biyolojik anlamda cinselliğe hazır olmasını sağlar. Birazdan ismini vereceğimiz meyveler de kan dolaşımınızı iyileştirecek vücudunuzu uyaracak ve seks hormonlarının oluşumunu hızlandıracaktır. 

ÇİLEK

ÇİLEK

Çilek, cinsel istek uyandıran meyvelerin kraliçesidir. Ufak bir parçası bile içinizdeki tutkuyu uyandıracak ve vücut sıcaklığınızı yükseltecektir. Kırmızı ve rengi ve yüksek C vitamini sayesinde libidoyu arttırır.

MANGO

MANGO

Bu tropikal meyve, cinsel arzuyu uyandırmada ideal bir yardımcıdır. Cinsel hormonların vücuda yayılmasına destek olan E vitamini içerir. Zevk ve mutluluk hormonu olan serotonini de bol miktarda içerir.


KARPUZ

KARPUZ

Uzmanlara göre “yeni Viagra” olarak tanımlanan karpuz, içerdiği sitrulin adlı amino asit sayesinde kan damarlarının rahatlamasını sağlar. Günde en az bir dilim karpuzla eğlencesi bol bir geceye hazır olun!

İNCİR

İNCİR

Şeker oranı yüksek olmasına rağmen kan şekerini hızla yükselten tür bir şeker içermediği için tüketilmesinde bir sakınca yoktur. Cinsel gücü artırır.

Sıradaki haber yükleniyor...