Çıplak fotoğrafları internete sızan sunucu Diletta Leotta şimdi ne yapıyor?

Çıplak fotoğrafları internete sızdırılan Sky Sports Italia spikeri Diletta Leotta, yaşadıklarını anlattı

19 Şubat 2017, Pazar 10:58
A A

25 yaşındaki güzel sunucu Diletta Leotta, çıplak fotoğraflarının hack'lenerek yayınlanmasına dair açıklama yaptı. 

Verdiği röportajda, "Benim başıma gelen bu felaketin aynısını yaşayan genç kızlara ve erkeklere suçlu hissetmemeleri gerektiğini söylemek istiyorum" dedi ve sözlerine şöyle devam etti: 

Herkes kendi hayatında, mahremiyetinde ve cep telefonunda istediğini özgürce yapabilme hakkına sahip."

Instagram'da 1.2 milyon takipçisi olan güzel sunucu, çıplak pozlarının internette yayınlanması sonrasında gelen binlerce mesajla başa çıkamadığını da söyledi.

HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADIM"

HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADIM"

Yayınlanan fotoğraflardan sadece birkaçının kendisine ait olduğunu belirten 1991 doğumlu sunucu, "Telefonumun hiç susmadı, çok sayıda destek mesajı aldım. Başta ağlamadım, tuhaf geldi fakat üç gün sonra daha fazla dayanamayıp hüngür hüngür ağladım" dedi.

Şu sıralar Fransa'nın Nice takımında forma giyen İtalyan futbolcu Mario Balotelli de Diletta Leotta'ya destek veren isimler arasındaydı.

Şu sıralar Fransa'nın Nice takımında forma giyen İtalyan futbolcu Mario Balotelli de Diletta Leotta'ya destek veren isimler arasındaydı.

Yeşil sahaların hırçın futbolcusu Balotelli, ünlü spiker için: “Sky Sport’ta transfer programını sunan kız, yapılan transferlerden daha ilgi çekici sözlerini kullanmıştı. 

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.