Çıplak paylaşımı olay oldu

Top model Adriana Lima, tamamen iyi bir niyetle yaptığı bir paylaşımın ardından beklemediği bir tartışmanın ortasında kaldı.

28 Ağustos 2019, Çarşamba 09:36 Son Güncelleme:
A A

38 yaşındaki Lima, sadece kendi ülkesi Brezilya'nın değil tüm dünyanın akciğerleri olan Amazon Ormanları'nın yanıp kül olmasından sonra başlatılan kampanyaların önde gelen destekçilerinden biri. 

Sadece bununla yetinmeyen Lima, kendisi de bu konuda bir adım atmaya karar verdi.

Lima, sosyal medya hesabından kendisinin de tamamen çıplak olarak objektif karşısına geçtiği Angels adlı kitabın, Amazon Ormanları için açılan yardım kampanyası yararına satılacağını duyurdu.


Fotoğrafçı Russell James'in imzasını taşıyan ve koleksiyonerler için özel olarak hazırlanan kitapta Adriana Lima'nın yanı sıra birçok ünlü modelin çıplak pozları yer alıyor.

Lima, Instagram paylaşımında, kitabın Amazon Ormanları yararına yapılacak olan satışını da o çalışmada yer alan iki çıplak pozuyla duyurdu. İşte bu durum da takipçileri arasında yoğun bir tartışmaya neden oldu. 

Lima'nın bir takipçisi Amazon Ormanları'na yardım etmek ile çıplaklık arasında bir bağlantı kuramadığını, kafasının karıştığını yazdı. Bir başka kullanıcı buna "Çünkü seks satar" diyerek eleştirel bir yanıt verirken bir başkası da "Lima'nın amacının kitabın tanıtımın yapam olduğunu ve bunun için de kendi pozlarını paylaştığını" belirtti.

Adriana Lima'nın bir başka takipçisi de "Biliyorum bunu iyi bir amaçla yapıyorsun, bu da senin bedenin ve senin kararın. Peki ama ya kızların?" diye yazdı. 

Bu eleştiriye de çok sayıda yanıt geldi. Birçok kişi "Adriana'nın kızları olaya senden daha mantıklı bakmayı biliyordur" yanıtını verdi.

Adriana Lima, ülkesi Brezilya'ya yanıp kül olan Amazon Ormanları için daha önce de paylaşımda bulunmuştu.

(Hürriyet)

Sıradaki haber yükleniyor...