Çıplaklı, yeni imar yoluyla Oba'ya bağlanıyor

Çıplaklı, yeni imar yoluyla Oba'ya bağlanıyor

Çıplaklı, yeni imar yoluyla Oba'ya bağlanıyor

30 Mayıs 2021, Pazar 12:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ALANYA, (DHA)- KESTEL, Demirtaş ve Mahmutlar mahallelerinde imar yolu açma çalışmasına hız veren Alanya Belediyesi, yeni bir imar yolu çalışmasını da Çıplaklı ve Oba mahallelerinde başlattı.

Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçe genelinde imar yollarını açmak için başlattığı çalışmalara bir yenisini daha ekledi. Ekipler Demirtaş, Mahmutlar ve Kestel mahallelerinden sonra Çıplaklı Mahallesi'ni kuzeyden Oba Çarşamba Caddesi'ne bağlayacak olan 20 metre genişliğindeki imar yolunu açmak için çalışma başlattı. Çok sayıda iş makinesi ve kamyon ile başlatılan çalışmada, bir yandan dolgu hafriyatı yapılırken diğer yandan yol alanı hazırlanıyor.

BÖLGEDEKİ ÜÇÜNCÜ İMAR YOLU ÇALIŞMASI

Bölgeye Hayri Doğan Caddesi ve Portakal Caddesi'nden sonra üçüncü imar yolunu kazandıracaklarını belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Çıplaklı ve Oba'yı bağlayacak olan yolun bölgenin gelişimine büyük katkı sağlayacağını söyledi. Çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını kaydeden Başkan Yücel, "Yeni imar yolunun bölgemize şimdiden hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Alanya'nın güzellikleri tanıtılacak