ÇKA, 'Çukurova'nın Renkleri' temalı fotoğraf yarışması düzenliyor

Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) tarafından geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen ’Çukurova’nın Renkleri’ fotoğraf yarışması ikinci kez yapılıyor

18 Ocak 2017, Çarşamba 16:42
A A
ÇKA, 'Çukurova'nın Renkleri' temalı fotoğraf yarışması düzenliyor
ÇKA Genel Sekreteri Lutfi Altunsu konuyla ilgili açıklamasında yarışmanın amacını şöyle açıkladı: "Çukurova’nın güzelliklerini ve burada gerçekleştirilen çeşitli aktiviteleri anlatan fotoğrafların katılacağı yarışma ile ilgili temel hedefimiz Adana ve Mersin’in içinde bulunduğu Çukurova’nın, turizmin her çeşidine hitap eden, zengin bir tarihi geçmişe sahip, özgün kültürel değerleri bulunduran, eşsiz ve güzel bir doğası bulunan, her yönüyle güzel, ilgi çekici, canlı bir bölge imajını güçlendirmek ve kayıt altına almaktır."

Katılımın ücretsiz olduğu ulusal çapta düzenlenen yarışmaya amatör ve profesyonel tüm fotoğrafçılar katılabilecek.

Son başvuru tarihi 21 Nisan olarak açıklanan yarışmaya katılacak fotoğrafların Adana ve Mersin il sınırlarında çekilmiş olması gerekiyor.

Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) tarafından onaylanan yarışma hakkındaki ayrıntılı bilgilere ÇKA ve TSFS internet sitelerinden ulaşılabilir.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.