Clinton seçmenlerine konuşma yapmadı

ABD'de başkanlık seçimini kaybetden Demokrat Parti'nin başkan adayı Clinton'ın, bugün seçmenlere konuşma yapmayacağı öğrenildi

09 Kasım 2016, Çarşamba 10:32
A A
Hillary Clinton'ın parti yöneticisi John Podesta, Clinton'ın bugün beklendiği gibi konuşma yapmayacağını söyleyerek seçmenlere evlerine gitmelerini söyledi. Podesta şöyle konuştu:

"Çok uzun bir kampanya süreci oldu, tüm gece buradaydınız, çok beklediniz biliyorum. Ama biraz daha bekleyebiliriz değil mi? Bazı eyaletlerin sonuçları birbirine çok yakın. Uzun bir gece oldu, şimdi eve gidip biraz uyumanız gerekiyor. Yarın söyleyecek daha çok şeyimiz olacak. 

Ülkenin dört bir yanında Hillary'yi ve partimizi destekleyen herkese sesleniyorum: Sizin coşkunuz ve desteğiniz bizim için çok önemli. Sizinle gurur duyuyoruz. Hillary ile de gurur duyuyoruz. Harika bir iş çıkardı ve çıkarmaya da devam edecek. Onunla olduğunuz için teşekkür ederiz. Şimdilik siz iyi geceler diliyoruz. Bırakalım da oylar sayılsın." 
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.