CNN belge yayınladı 'Trump'ın eski hizmetçisinden çocuğu var'

CNN belge yayınladı 'Trump'ın eski hizmetçisinden çocuğu var'

Azledilmesi dahi gündemde olan ABD Başkanı Trump'la ilgili CNN, flaş bir iddia ortaya attı. Dünyaca ünlü haber kanalı, Trump'ın eski hizmetçisinden olan çocuğuna dair belgeyi yayınladı

25 Ağustos 2018, Cumartesi 17:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ABD Başkanı Donald Trump’ın 1980’lerde hizmetçisi ile yaşadığı gayrimeşru ilişkiden bir çocuğu olduğu iddiası tekrar gündeme geldi. 

CNN BELGE YAYIMLADI

CNN'in haberine göre, Trump'ın eski kapıcısı Dio Sajudin'in söz konusu olayla ilgili bildiklerini "The National Enquirer" dergisine para karşılığı sattığı anlaşmadan artık muaf olduğu ileri sürüldü.

Konuyla ilgili açıklama yapan Sajudin'in avukatı Marc Held, müvekkilinin daha önce The National Enquirer dergisi ile yaptığı anlaşmadan dolayı konu hakkında kimseye konuşamadığını ancak artık anlaşmadan muaf olduğu için konuşmakta özgür olduğunu iddia etti.

SÖZLEŞME ÇİFT TARAFLI İPTAL EDİLDİ

Held'in ifadelerine göre, American Media Inc. (AMI) ile görüşülerek sözleşmenin iki taraflı iptal edildiği öne sürüldü.

CNN'in, sözleşmenin kopyası olduğu iddiası ile yayımladığı belgede, AMI'ın bilgileri yayınlaması durumunda kaynağa 30 bin dolar ödeneceği ve sözleşmenin süresiz geçerli olacağı maddeleri bulunuyor.

ESKİ ODA HİZMETÇİSİ

CNN'in ilk olarak nisan ayında gündeme getirdiği haberde, Sajudin'in, söz konusu ilişki ile ilgili bildiği şeyler olduğunu, Trump World Tower’da çalıştığı dönemde, Trump’ın, eski oda hizmetçisinin yaşadıkları ilişki ve çocukları hakkında konuşmaması konusunda uyarıldığını ifade ettiği iddia edilmişti.

Beyaz Saray, daha önceden de gündeme gelen konu hakkında açıklama yapmamıştı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER ABD'ye 'Küba ambargosunu kaldır' çağrısı