CNN manşetten duyurdu! Ukrayna lideri cephede koşarak uzaklaştı…

Dünya CNN International muhabirinin Ukrayna lideri Zelenskiy ile birlikte cephe hattına yaptıkları ziyaret sırasında çekilen görüntüleri konuşuyor. İşte dünyayı şaşkına çeviren son dakika görüntüleri…

13 Nisan 2021, Salı 08:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Savaş için sıcak saatlerin yaşandığı sıfır noktasından dikkat çeken bir görüntü geldi. CNN International dünyayı hayrete düşüren video kaydını manşetten sundu.

Ukrayna lideri Vladimir Zelenskiy'nin geçen hafta cephe hattına yaptığı ziyarette yanında olan CNN International muhabiri Matthew Chance, eşine az rastlanır görüntülerin yer aldığı özel bir habere imza attı.

Zelenskiy ile birlikte helikopterle cephe hattının en ön safına giden kıdemli uluslararası muhabir Chance, sıcak bir çatışmanın çıkmasından korkulan sıfır noktasındaki siperleri ekrana getirip 20. yüzyılın ilk zamanlarını hatırlatan bir manzara olduğunu söyledi.

Zelenskiy, muhabir Chance ve silahlı askerler Rus yanlısı ayrılıkçıların keskin nişancı ateşlerine açık bir alana geldiklerinde ise hep birlikte koşmaya başladı, bu anlar CNN kameramanı tarafından görüntülendi.

Ukrayna lideri CNN muhabirine koşmasını söylüyor ve tüm ekip yaklaşık 20 saniye boyunca bir kurşuna hedef olmamak için zikzak çizerek koşuyor. Matthew Chance, cephede başkanın bile güvende olmadığını söylüyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 3 bin yıllık 'kayıp altın kent' bulundu