'Çocuk için evleniyorum'

Burcu Esmersoy nikahtan önce annelik için hazırlanıyor

30 Eylül 2013, Pazartesi 07:33
A A

Burcu Esmersoy (36), 2006’da evlendiği İtalyan Massimo Cusimano’dan 2008’de boşanmıştı. Sonrasında Cem Alper ve Esat Yontuç ile birlikte oldu. 7 aydır aşk yaşadığı Sami Kiresepi ile de 2 Ekim’de nikah masasına oturacaktı. Ama düğün 2014 baharına kaldı.

'ÇOCUKLARIM ÇOK CAN YAKAR'

Burcu Esmersoy, Elle dergisinin Ekim sayısına verdiği röportajda “Sami beni çok iyi tanıyor. Hakkımda bilmediği hiçbir şey yok. Açık ve netim. Bir tek, ben onu daha iyi tanımaya çalışıyorum” dedi. Burcu Esmersoy şöyle konuştu: “Bu ikinci evliliğim olacak. ‘Sütten ağzım yandı, yoğurdu üfleyerek yemeliyim’ diye düşünmüyorum. İlkinde hata yapmadığım için ders çıkaracak bir durum yok. Evlilikten korkmuyorum. Zaten çocuk istiyorum. Kızım olursa şımarık, oğlum olursa haylaz olur. Çok can yakarlar. Kesin çocuklarla kafayı yemiş bir anne haline gelir, aşırı korumacı davranırım.”

Not: Sami Kiresepi de Amerikalı Alexis Nina’dan 4 ay önce boşanmıştı.

POSTA

2

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.