Çocuk kesen kasaptan itiraf

Çocuk kesen kasaptan itiraf

"Eve getirdiğim çocuğu duyduğum seslerden dolayı boğdum.Sonra da parçalara ayırdım"

10 Ağustos 2012, Cuma 09:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçen yaz bir Yahudi olan Levi Aron, sokakta rastladığı ve kendisi gibi bir Yahudi olan 8 yaşındaki Leiby Kletzky'i kaçırırak onu kendi evinde boğmuştu .Boğduğu çocukla bir gün geçirdikten sonra ertesi gün parçalara ayırarak her parçayı farklı çöp kutusuna attı.

İdam cezasından kurtulmak için itiraf hakkını kullanan Aron, vahşi cinayeti bütün detaylarıyla anlattı.

Annesiyle alışverişten ayrılıp tek bayına evine dönen  Kletzky'i yolda gördüğünde beyninden bir sesin o çocuğun ruhunun özgür bırakılmasını istediğini anlatan Brooklyn Kasabı, "Hemen sokağa çıkıp çocuktan yardım istedim. O da kabul etti. Evime gelir gelmez onu kendisini boğazından sıkarak öldürdüm. Sonra cesedi banyoya taşıyıp evden ayrıldım. Gece tekrar evime döndüm ve ton balığı sandviçi yaptım. Uykum gelince de yattım. Sabah televizlonlarda çocukla ilgil haberleri görünce paniğe kapıldım. Cesetten kurtulmak istedim. Katılaştığı için bavula koyamadım. Bunun üzerine mutfaktan aldığım bıçakla önce iki bağını sonra da başını kestim. Kollarını da keserek ayrı ayrı poşetlere koyup farklı çöplüklere attım" dedi.

"Brooklyn Kasabı" diye anılan Levi Aron, ömür boyu hapis cezası ve çocuk kaçırmaktan ayrıca 15 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

POSTA.COM.TR

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fanatik Yahudiler'den Mescid-i Aksa'da akılalmaz manipülasyon!