Çocuklar Gülsün Diye' ünlüler çanta tasarladı

Ünlülerin rengârenk tasarladığı birbirinden güzel çantaların satışından elde edilen gelirle, tüm çocuklar gülecek

22 Aralık 2010, Çarşamba 11:28
A A
Çocuklar Gülsün Diye' ünlüler çanta tasarladı

Avrupa'nın bir numaralı çanta markası Eastpak'in tüm Avrupa genelinde eş zamanlı yürüttüğü 'Eastpak Artist Studio' projesi kapsamında ünlü isimler bir araya geldi ve 'Çocuklar Gülsün Diye' kampanyasına bağışlanmak üzere özgün tasarımlar yaptı.

Bahar Korçan'ın başkanlığını üstlendiği 'Moda Tasarımcıları Derneği'nden aralarında Bahar Korçan, Atıl Kutoğlu, Tuvana Büyükçınar, Cengiz Abazoğlu, Özgür Masur gibi isimlerin bulunduğu 19 ünlü tasarımcı ve Beren Saat, Zerrin Tekindor, Derya Baykal, Pınar Altuğ, Gülben Ergen, Başak Fransez, Deniz Marşan ve Tülin Kermen gibi sanat ve moda dünyasından isimler, çantalara kendi yaratıcılıklarını yansıttılar.

Ünlü kâğıt tasarımcısı Deniz Doğruyol da tasarımı yapılan çantalara özel isimlikler hazırlayarak projeye destek verdi. 20- 27 Aralık tarihleri arasında Anadolu Yakası'ndaki Palladium AVM'de özel camekânlar içerisinde sergilenecek çantalardan elde edilen tüm gelir, kampanyaya bağışlanacak.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.