Çocukları annelerinin yüzünü unuttu

Çocukları annelerinin yüzünü unuttu

Madonna'nın çocukları dertli: "Annemizle görüşebilmek için asistanından randevu alacağız"

01 Eylül 2010, Çarşamba 11:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Madonna, bugünlerde çocuklarına karşı sergilediği duyarsız tavırlarla herkesin dilinde. Yakın dostları da dahil olmak üzere Madonna’nın hayatını takip eden herkes, ünlü şarkıcının çocuklarını ihmal ettiğinden ve onlara neredeyse hiç vakit ayırmaz hale geldiğinden dert yanıyor.

İngiliz The Daily Mail Gazetesi’nin haberine göre Madonna’nın biyolojik çocukları Lourdes ve Rocco, son günlerde girdikleri her ortamda annelerinin yüzüne hasret kaldıklarını söylüyor. İki çocuk içinde bulundukları durumu, “Annemizle görüşebilmek için asistanından randevu alacağız” diyerek ti’ye alıyor.

TEK DERDİ KARİYERİ

Madonna’nın ilgisizliği büyük bir hevesle evlat edindiği David ve Mercy’yi de kötü etkiliyor. Ünlü şarkıcının artık onu tanıyamadıklarını belirten yakın çevresi, “Madonna artık 52 yaşında ve kariyerinde düşüş yaşamaktan çok korkuyor.

Bunu önlemek için günde 3 saat spor yapıyor, kalan zamanında da işiyle ilgileniyor. Bu bencilliği çocuklarının psikolojilerinde derin yaralar açtı. Belki bize alınacak ama o gerçekten çok kötü bir anne” diyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Survivor'dan elenen Melis Sezer duygularını ilk kez anlattı