'Çocuklarımı benden kaçırıyor'

'Çocuklarımı benden kaçırıyor'

28 Kasım 2009, Cumartesi 05:00
A A

Alarko Holding Yönetim Kurulu Başkanı İshak Alaton’un kızı Leyla Alaton (50), Venüs Uluslararası Ticaret A.Ş’nin patronu, fotoğraf sanatçısı Mehmet Günyeli (54) ile 1997’de evlenmişti. Leyla Alaton, Sarıyer Aile Mahkemesi’nde 1 ay önce boşanma davası açmıştı. Eşinin kendisine ihanet ettiğini ve şiddet uyguladığını iddia etmişti. Mehmet Günyeli ise Leyla Alaton’un psikolojik bunalımda olduğunu söylemiş ve “İddiaları deli saçması” demişti. Leyla Hanım çocukları Atlas ve Eros ile Fransa’ya gitti.

Eşimin bu yaptığı çok çirkin’

Mehmet Günyeli ile konuştum. “Ben geçen haftaya kadar Leyla ile aynı evde yaşıyordum. Daha yeni annemlerin yanına taşındım. Leyla bu durumu fırsat bilip oğullarımı Fransa’ya götürmüş. Kaçırdı da diyebiliriz. Çünkü bana haber bile vermedi. Sonuçta o çocukların babası benim. Onları özledim. Bu bayramda Atlas ile Eros’u görürüm diye seviniyordum. Ama şoke oldum. Leyla’nın bu yaptığı ayıp ve çirkin. Beni çocuklarımdan ayırmak istiyor, ama başaramayacak” dedi.

Ahmet Cumalı / Posta

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.