Çocukluk fotoğrafını paylaşan Zeynep Kankonde, kimseyi inandıramadı

Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden oyuncu Zeynep Kankonde, çocukluk fotoğrafını paylaştı. Çok sayıda yorum alan paylaşımda fotoğraftaki kişinin Kankonde olduğuna kimse inanmadı

09 Eylül 2017, Cumartesi 19:06
A A

Zeynep Kandonde bir süre önce Instagram'da öğrencilik yıllarında çekilen bir pozunu paylaştı. Ancak bazı hayranları bu fotoğraftaki kişinin Kankonde olduğuna bir türlü inanmadı.

Hatta onu Hababam Sınıfı serisindeki Bacaksız karakterini canlandıran Tuncay Akça'ya benzetenler de çıktı.

'İNANMAYANLAR İÇİN...'

'İNANMAYANLAR İÇİN...'

Zeynep Kankonde de fotoğraftaki kişinin kendisi olduğunu kanıtlamak için aynı pozunun yanına Akça'nın gülerken çekilen bir fotoğrafını koyup "Tuncay Akça tatlılığı. İnanamayanlar için kendimi etiketledim" notuyla paylaştı.

Bazı takipçileri buna rağmen fotoğraftaki kişinin Zeynep Kankonde olduğuna inanmadıklarını dile getirdi.

ZEYNEP KANKONDE KİMDİR?

ZEYNEP KANKONDE KİMDİR?

Zeynep Kankonde 1980 yılında Eskişehir’de dünyaya geldi. 21 yaşında Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde tiyatro bölümünden mezun oldu.İlk olarak Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde çalışmaya başladı. 2005 yılında Kongo vatandaşı Christian Kankonde ile dünya evine girdi ancak 2015 yılında eşinden boşanan Zeynep Kankonde soyadını değiştirmeyerek eşinin soyadını kullanmaya devam etti.Ünlü oyuncu ayrıca oyunculuk hayatı içerisinde çeşitli dizilerde ve reklam filmlerinde yer aldı.  

Zeynep Kankonde 2013 yılında Kanal D’de yayınlanan Kayıp adlı dizide rol almıştır. Bu dizide Elmas Toklu karakterini canlandıran Zeynep Kankonde 2014 yılında yayına giren Ulan İstanbul adlı dizide Uğur Polat ile birlikte başrol oynamıştır. Bu dizi ile de oyunculuk kariyerinin zirvesine çıkmayı başarmıştır.Başarılı oyuncu ayrıca İş Bankası ve Vanish markası için yayınlanan çeşitli reklam filmlerinde rol almıştır.Kankonde, bir süre de Ekol Drama Sanat Evi’nde öğretmenlik görevi yaptı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Şevkat Yerimdar dizisi oyuncuları