Çok açık sözlüler: İlk seks tecrübelerini anlatan ünlüler

Ünlü isimler bazen açık sözlü olabiliyor! Hayatlarında ilk seks tecrübelerini yüzleri kızarmadan anlatan ünlüler...

08 Eylül 2017, Cuma 13:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Rihanna

Rihanna

Rihanna kendisine "Eğer şu anda dünya üzerinden yok olup geçmişteki bir zamana yeniden gidebilme şansın olsaydı nereye giderdin" sorusunu soran sihirbaz David Copperfield'da öyle bir cevap verdi ki...

Rihanna, zamanda yolculuk mümkün olsaydı bekaretini kaybettiği anların 10 dakika öncesine dönebilmek istediğini belirtti. Bunun sebebi ise o anları yaşamak istemediği olarak yorumlandı. Rihanna daha önce bekaretine dair tek bir açıklama yapmamıştı. 

Jürgen Klopp

Jürgen Klopp

Liverpool Menajeri Jürgen Klopp, bu akşam Hoffenheim’a konuk olacakları Şampiyonlar Lig Play-Off karşılaşması öncesinde düzenlenen basın toplantısında bir muhabirle ilginç bir diyalog yaşadı. 

Klopp, kadın muhabirin “İlk deneyiminizi hatırlıyor musunuz? sorusunu “ilk cinsel ilişki deneyimi olarak algılamışcasına bir şakayla yanıtladı. Klopp, “Elbette. İyiydi. Yani, ‘ilk seferinizi’ en son ne zaman insanların içinde konuştunuz? Umarım Hoffenheim karşısında benim ilk seferimden daha iyi bir performans sergileriz derken salondaki tüm gazeteciler kahkahalara boğuldu.

Muhabir sorusunu “İlk Şampiyonlar Lig maçınızı kastettim, 35 maç önce şeklinde netleştirirken Klopp, “Ben sorunuza anladığım şekilde cevap veriyorum dedi ve muhabirin sorusunu geçiştirdi. 

 Ashton Kutcher şöyle anlatıyor:

Ashton Kutcher şöyle anlatıyor:

15 yaşındaydım. Ormanlık bir yerde, kankamın ayarladığı ve yeni tanıştığım bir kızlaydım. Her şey başladı ve iki saniye sonra bitti. Durum gerçekten çok ama çok tuhaftı. İlk seksimin bir talihsizlik olduğunu ve artık çok daha iyi seks yaptığımı göstermek için aynı kızla, iki yıl kadar sonra tekrar birlikte oldum."

Daniel Radcliffe:

Daniel Radcliffe:

İlk seksimi çok yakından tanıdığım biri ile yaşadım. Şunu büyük bir mutlulukla söylüyorum ki ondan sonra çok daha iyi seksler yaşadığım oldu. Fakat ilk seksim diğer insanların çoğuna olduğu gibi utanç verici derecede kötü değildi."

Khloe Kardashian:

Khloe Kardashian:

Ben 14 yaşındaydım ve 18 yaşındaki bir çocukla birlikteydim. Şimdi geriye dönüp baktığımda iğrenç olduğunu düşünüyorum, ama o zamanlar bu durum bana çok havalı geliyordu. Aslında, o da seks yapmam için üzerimde büyük bir baskı yaratıyordu. Hazır değildim. Vücudumu bile daha yeni yeni tanıyordum. Eğer onunla birlikte olmasam, artık yeterince havalı olmayacakmışım ya da o çocuk benle bir daha konuşmayacakmış gibi hissediyordum... Onla birlikte olduktan sonraki 3 yıl boyunca bir kez bile olsun seks yapmadım."

Kim Kardashian:

Kim Kardashian:

İlk kez gerçekten sevişmek istediğimde 15 yaşındaydım. 'Sanırım bunu yapacağım, bunu gerçekten istiyorum' diyordum. Annem(Kris) ise bu isteğimi 'Tamam, o halde ne yapacağız biliyor musun? Senin doğum kontrol işlemlerini başlatacağız' dedi. O gerçekten bana karşı çok açık ve dürüsttü."

Lena Dunham:

Lena Dunham:

Ona bakire olduğumu söylemedim, sadece çok fazla yapmadım dedim. Umduğumdan biraz daha fazla acıdı canım, ama farklı bir acıydı bu. O da çok gergindi ve asla gelmiyordu. Her şey bittikten sonra uzandık ve konuşmaya başladık. O gerçekten iyi bir insandı. Kendimle, biraz hızlı da olsa, sağlıklı bir partner seçtiğim için gurur duydum. Anneme anlatmak için sabırsızlanıyordum."

Ansel Elgort:

Ansel Elgort:

14 yaşındaydım. Ne yaptığıma dair hiçbir fikrim yoktu. Kızın da öyle... Işıklandırmayı bile ayarlayamamıştım. O güne tekrar dönebilsem bazı şeyleri daha farklı yapardım. Mesela o parlak florasan ışığı olmazdı, çarşaflara hiç değinmiyorum bile!"

Jessica Alba:

Jessica Alba:

18 yaşındaydım ve daha çok gençtim. Onunla flörtleşmeye başlamıştık. Bakireydim. İlk birlikteliğimi, ilk aşık olduğum insanla yaşamak istiyordum. Çünkü tanıdığım herkes, ilk seks deneyiminin b*k gibi olduğunu söylüyordu. Bu yüzden onun da bana aşık olduğundan ve beni terketmeyeceğinden gerçekten emin olmak istiyordum."

Brooke Shields;

Brooke Shields;

Geçmişe dönecek olsam, ilk seks tecrübemi çok daha önce yaşardım. Bekaretimi 22 yaşından çok daha önce kaybetmiş olurdum. Toplum ve diğer baskılar vardı. Keşke bunların üstesinden çok daha erken gelebilseydim. Böylece kendimle çok daha fazla bağlantı kurardım."

 Krysten Ritter:

Krysten Ritter:

O çok küstah ve kötüydü. Tam anlamıyla bir 'kötü çocuk'tu. Adı Damian'dı, ama ailem ona Demon(Şeytan) diyordu. İlk seksimizi basketbol antrenmanından önce, anne babasının minibüsünde yaptık. Çok hoş olduğunu hatırlamıyorum."

Chris Evans:

Chris Evans:

İlk kez seks yapmıştım. Eve koşarak gittim ve anneme aynen şöyle dedim: 'Anne az önce seks yaptım. Bana hemen klitorisin nerede olduğunu söyle!' "

 Angelina Jolie:

Angelina Jolie:

Erkek arkadaşımla seks yapmaya başlamıştım. Artık seks de, duygular da bana yeterli gelmiyordu. Küçük bir kız çocuğu da değildim. Bir an geldi ki kendimi erkek arkadaşıma daha yakın hissetmek istedim. Bir bıçak aldım ve onu kestim. O da beni kesti. Sanki bir şeyleri değiş tokuş ediyor gibi bir halimiz vardı. Kana bulanmıştık, kalbimse delicesine atıyordu."

Megan Fox:

Megan Fox:

Pek çok kez tuhaf seks yaptım. Ama ilk seksim kesinlikle tuhaf değildi. Ona aşıktım ve her şey çok güzeldi."

Sıradaki haber yükleniyor...
holder