Onların bile ihtiyacı var: Tinder kullanan 12 ünlü

Bunda şaşırılacak bir şey yok. Herkes yeni birileriyle tanışmaya ihtiyacı olabilir. Hollywood ünlülerin bile. Muhtemelen gösteri dünyasının sahte yüzlerinden ve aynı simalarından sıkılan ünlüler, çareyi online çöpçatanlık ve flört uygulamalarında bulabiliyor. Hatta toplumda çoğu zaman saklanan bir durum olan, flört uygulamalarını kullanmayı röportajlarında söyleyenler bile var. Zac Efron, Katy Perry, Hillary Duff ise bu isimlerden bazıları.

11 Aralık 2020, Cuma 00:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1. Joe Jonas

1. Joe Jonas

Geçtiğimiz yıl Game of Thrones'un (Taht Oyunları) genç yıldızı Sophie Turner ile evlenen ve şu an bir bebek bekleyen Joe Jonas'ın da yalnız zamanları olmuştu. ABD'li şarkıcı, yakınındaki kullanıcılar tarafından flört uygulamalarında daha önce görülmüştü. 

2. Zac Efron

2. Zac Efron

Bir zamanlar High Scholl Musical büyük bir ün kazanan Zac Efron, The Times'e verdiği röportajda Tinder macerasının başarısız olduğunu itiraf etmişti. "Garip bir şekilde Tinder'a üye olduğumda kimse beni sola kaydırmadı. Profilimin sahte olduğunu düşündüler diyen Efron'un açıklaması ilginç. Zira kullanıcılar Tinder'da her gün hayran oldukları ünlülerle karşılaşmıyor. 

3. Lindsay Lohan

3. Lindsay Lohan

İlginç açıklamalarıyla gündemden düşmeyen ABD'li oyuncu Lindsay Lohan da bir dizi olayın ardından 'yanlışlıkla' Tinder kullandığını açıklamıştı. Lohan, kardeşi Michael'ın profiline Tinder'da rastlamış ve ekran fotoğrafını çekerek paylaşmış "Bakın, Tinder'da kimi buldum... Selam bro" yazmıştı. Tinder üzerinden kardeşinin profiline ulaşan Lohan'ın da bir profili olduğunu bu şekilde anlıyoruz. 

4. Demi Lovato

4. Demi Lovato

27 yaşındaki ABD'li şarkıcı Demi Lovato, Simply Complicated isimli belgesel filminde, Wilmer Valderrama ile ayrıldıktan sonra flört uygulamalarını kullanmaa başladığını söylemişti. Lovato, bu uygulamalarda kadınlara da erkeklere de açık olduğunu belirtmiş, "İnsan bağlantısına açığım, kadın ya da erkek olabilir. Benim için fark etmez" ifadelerini kullanmıştı. Lovato, 2020'nin Mart ayında da Ellen Degeneres'in programında dijital ortamda flörtleştiğini söylemişti. 


5. Katy Perry

5. Katy Perry

Şu anda Orlando Bloom ile bir bebek bekleyen Katy Perry, 2014'te bir radyo programında Tinder'da 'takıldığını' söylemiş, "Bu yüzden çok vaktim yok" demişti. Perry'nin ne kadar ciddi olup olmadığı bilinmemekle beraber, bu sözler dünya medyası tarafından oldukça ciddi alınmıştı. 

6. Sharon Stone

6. Sharon Stone

Amerikalı oyuncu Sharon Stone, ise bir çöpçatanlık uygulaması Bumble'dan profilinin sahte olduğu gerekçesiyle atılmıştı. Stone, hesabının engellendiğini Twitter mesajında duyurdu ve kendisine ayrımcılık yapılmamasını istedi. Bu mesajın ardından Bumble, 62 yaşındaki Stone'un hesabının yeniden aktif hale getirildiğini açıkladı. Bumble'ın edötörü Clare O'Connor, "Beni kovandan atmayın" diyen Stone'a, "İnan bize seni kesinlikle kovanda yeniden istiyoruz. Umarım balını bulursun" diye yanıt verdi. Bumble, İngilizce'de arı vızıltısı anlamına geliyor. Bumble'ın diğer benzer uygulamalardan farkı diyaloğu kadınların başlatması.

7. John Mayer

7. John Mayer

Taylor Swift ve Katy Perry'nin de dahil olduğu Hollywood'un pek çok ünlü kadınıyla birlikte olan ABD'li şarkıcı John Mayer da yalnız kalınca herkes gibi soluğu flört uygulamalarında alıyor. GQ dergisinin haberine göre John Mayer, Tinder yerine kendi alanlarında uzmanlaşmış kişilerin yer aldığı Raya'yı kullanıyor. Raya'yı Instagram'da takipçi sayısı belli bir sayıyı aşan kişilerin kullandığı bir Tinder olarak görebilirsiniz. 

8. Charlize Theron

8. Charlize Theron

44 yaşındaki ABD'li aktrist Chrlize Theron, çöpçatanlık uygulamasını çekinmeden kullandığını söyleyen Hollywood ünlülerinden. Theron, Ellen Degeneres'ın programında bir arkadaşının tavsiyesiyle kullanmaya başladığını ancak 'eski kafalı' olduğu için çöpçatanlık uygulamalarının kendisine göre olmadığını söylemişti. Theron şöyle anlatıyor "Onlara mesaj atıyorsun ve flört başlıyor. Bu biraz garip, çünkü o kişiyi tanımıyorsun ve sana karşı şirin olmaya çalışıyor. Sonra garip şeyler söylemeye başlıyorlar, 'Ne yapıyorsun seksi?' gibi. İşte bu yüzden hala yalnızım. Çok eski kafalıyım"

9. Chace Crawford

9. Chace Crawford

Bir zamanların fenomen dizisi Gossip Girl'ün Nate'iyle platonik aşk yaşamayan yoktur. Ancak Chace Crawford aşkı Now Magazine'e verdiği röportajda, aşkı çöpçatanlık uygulamalarında aradığını söylemişti. Hatta, kimsenin bilmediği bir sürü profilinin olduğunu söylemişti. 

10. Khloe Kardashian

10. Khloe Kardashian

Kardashian ailesi üyelerinden Khloe'nin çöpçatanlık uygulamasına ihtiyaç duyacağını düşünmüyor insan. Fakat 2016'da NBA yıldızı James Harden'dan ayrıldığında, Khloe de çöpçatanlık uygulamasını kullandığını web sitesinden açıklamış, bunun çok 'eğlenceli' olduğunu söylemişti. 


11. James Charles

11. James Charles

Youtube'ta 17.1 milyon takipçisi bulunan ve 'makyaj gurusu' olarak anılan 20 yaşındaki James Charles, çeşitli çöpçatanlık uygulamaların kullandığını söylemişti. Flört uygulamalarının en çok tercih edileni Tinder ise, profilindeki cinsiyet kısmını 'kadın' olarak işaretlemesi gerekçesiyle profilini askıya almıştı. Charles'ın profilinde şöyle yazıyordu: "Kaçış oyunları oynayabileceğim ve korku filmleri izleyebileceğim uzun boylu ve komik birini arıyorum. Lütfen beni garip şeyler sorarak taciz etmeyin ya da sahte profil olduğum için şikayet edeceğinizi söylemeyin. Sadece gerçekten herkes gibi aşkı arıyorum"

Lizzo

Lizzo

ABD'li rapçi Lizzo da bir televizyon programında 'daha üst sınıf' kullanıcılara hitap eden Raya'yı kullandığını itiraf etmiş, burada James Charles ile eşleşmeyi umduğunu, ancak başarısız olduğunu söylemişti.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder